2737
2734
عنوان

صبح واکسن یک سالگی دخترمو زدم

172 بازدید | 36 پست

به شدت استرس دارم هم اینکه بردمش بهداشت هم اینکه تب و ... داره یا نه؟

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...

چجوری بردیش رعایت کردی ؟ 

پسر منم چند روز دیگه واکسن چهار ماهگی داره نمیدونم برم بزنم یا نه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم دیروز زدم

استرس نداشته باش

به من که گفت تب نمیکنه

یه هفته بعد ممکنه علایم سرماخوردگی یا سرخک خفیف نشون بده

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
مگه يك سالگي واكسن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  ب من گفتن برو تا هجده ماهگي نداره ك🤭🤭🤭🤭 الان يك سال و ...

تو برگه واکسنش نوشته 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2738
چجوری بردیش رعایت کردی ؟  پسر منم چند روز دیگه واکسن چهار ماهگی داره نمیدونم برم بزنم یا نه&nb ...

رفتم هر چی التماس کردم بیاد تو ماشین بزنه نیومد گفت باید بیاری ش بردمش روی پتو که خودم برده بودم نشوندمش سریع زد اومدیم 

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
چه موارد بهداشتی رعایت کردی برا کرونا

یه خانمه گفتم دستاتو ضدعفونی بزن متر رو ضدعفونی کن و ... خودمم یک پارچه بردم بچه مو گذاشتم روش سریع زد اومدم تمام تن بچه مو با صابون شستم

منم اان میخوام برم بزنم مجبوریم دیگه میخواستم نزنم دکترش گفت سیستم ایمنیش ضعیف میشه

منم نمیخاستم ببرم چندبار زنگ زدن گفتن واجبه باید بیاری من دوهفته دیرترم بردم 

یه خانمه گفتم دستاتو ضدعفونی بزن متر رو ضدعفونی کن و ... خودمم یک پارچه بردم بچه مو گذاشتم روش سریع ...

منم چند روز دیگه واکسن چهار ماهگیه 

میترسم اینارو ب پرستاره بگم دعوام کنه لج کنه انجام نده

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
مگه يك سالگي واكسن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  ب من گفتن برو تا هجده ماهگي نداره ك🤭🤭🤭🤭 الان يك سال و ...

آره عزیزم داره 😀😀😀 چه ریلکسی تو . بدو برو بزن 

2706