2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بذارشون. کنار
اه اه اینقدر بدم میاد
مامانم یه دوست قدیمی داره مثلا میگه من پرده خریدم نه از این پرده ها که همه جا هست از اون پرده ها
مرغ درست کردم نه از این مرغ ها که همه درست میکنن از اون. مرغا
بعد میپرسی مگه چه حوری درست کردی میگه وای نمیدونی چه جوری بود
اینقدر میپیچونه آخر هم نمیگی
میری خونش هم چیزی جلوت نمیذاره میگه وقت نداشتم

2738

بی اهمیتی بهترین کاره در مقابلشون

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU

مادر شوهر منم از اوناس که بشینی پیشش جز تعریف از خودش و بچه داریش و شوهر داریش هیچ وقت چیز دیگه ای نمیگه حالا نه بچه هاش ازش راضی ان نه شوهرش نه ادم منظبتیه فقط حرف. چند بارم میگم بهش غیر مستقیم این ادمای که از یه چیزی تعریف میکنن بری از طرف مقابلشون بپرسی راضی نیستند. بعد سریع بعد میگه اگه نمیگی من ازخودم زیادی تعریف میکنم من اینجوری بودم جونیم اون جوری بودم شروع میکنه از سر حرفای تکراری از رو هم نمیره حالم از تعریفاش بهم میخوره ولی چاره ندارم باید گوش کنم

اونام سریع میگن فلانی حسودیش شد بهم. اینو چکارکنیم؟ 

بگن ب درک 

من از طرف خوشم نیاد شاید رک بگم 

اگرم عادتش شده باشه و همیشه در حال پز دادن باشه میگم ولش کن این حرفارو بیا فلان کارو کنیم 

کلا با این جور ادما نمیگردم 

چند تا از فامیلارو میشناسم ک حتی توی خیابونم ببیننت ول کن نیستن وحتی پز غذایی ک یه ساعت پیش خونشون خوردن رو میدن 

مادر شوهر منم از اوناس که بشینی پیشش جز تعریف از خودش و بچه داریش و شوهر داریش هیچ وقت چیز دیگه ای ن ...

وای چه زجری می‌کشه آدم مادرشوهر منم ده بار گفت من ۲۵سالم بود بچه بغلم بود یعنی سن من😑

2706