2737
2734
عنوان

شوهرممم

277 بازدید | 8 پست

بچه ها پسر خواهر شوهرم رشت زندگی میکنه الان اومده شهرما یه کار خیلی مهمم برای پدرش پیش اومده که خودش نیستو خواهرشوهرم به شوهرمن پیام داده که باهاش برو رشت اون دیگ نمیتونه برگرده مدارکو بیاره،منم تو این اوضاع راضی نیستم یک ماه پیشم خواست بره که من نزاشتم وکنسل شد الانم باز خواهرشوهرم پیام داده که میشه بری،؟راستش میترسم تواین اوضاع چیکارکنم 😣

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼
اصلا نزار بره رشت و شمال هم اوضاعش خیلیییی خرابه اگر رفت صد درصد کرونا رو میگیره 

واقعا؟خوب چی بگم چیکارکنم😣میگه منم دوس ندارم برم ولی وقتی همش میگ چی جوابشو بدم

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین خانومی بحث الکی نیستا بحث کروناست اگر رفت و با خودش اورد تو و اگر بچه داشته باشین میگیره رو در وایسی و برار کنار هووهر شوهرت نفهمه تو که نیستی رک بگو تو این اوضاع میترسم توهم تزار پسرت بیاد 

نه گناه کن 😊 نه التماس خدا کن😉
2728

اگه مجبوره پس بهش بگو رعایت کنه. براش غذا بزار چیزی نخوره اونجا وقتی هم برگشت بفرستش حموم

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2738