2726
عنوان

اونايي بچه هاي دختر و پسر دارن

314 بازدید | 23 پست

سلام خانما، من يه دختر ٥ساله دارم الان باردارم ني نيم پسره،واسم سوال پيش اومده بعدا واسه شستشوي بچه و پوشك گرفتنش بچه كه لخته بايد چيكار كنم دخترم نبايد ببينه؟بهتربن راهكار چيه؟احتمالا واسش سوال پيش مياد

باید بری یه اتاق دیگه و در ببندی تا دخترت نبینه

روزي چند بار بايد پوشكش عوض شه بعدم اولا بچه ذوق داره از الان داره ميگه من ميخوام پوشكشو بدم نبايد كلا ببينه يا بايد تفاوتها رو براش توضيح بدم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
روزي چند بار بايد پوشكش عوض شه بعدم اولا بچه ذوق داره از الان داره ميگه من ميخوام پوشكشو بدم نبايد ك ...

نه اصلا نباید ببینه وگرنه شوکه میشه و آینده دخترت خراب میشه هر وقت که باید پوشک عوض کنی باید بری یه اتاق دیگه و در ببندی

من تجربه ندارم ولی خب مگه چیه

دختر ۵ ساله دیگه بزرگه میفهمه باید کم کم تفاوتا رو درک کنه 

انقدرام چیز خاصی نیست بنظر من که بخواد پنهان بشه کافیه بهش بگن که دختر و پسر شکل بدنشون متفاوته مثل لباساشون که باهم فرق داره یا مدل موهاشون 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
ای بابا مگه ی روز دو روزه که قایمش کنی؟؟؟ متانسب با سن خودش براش توضیح بده دختر منم 5سالشه،تو هرچی ...

منم فكر ميكنم همين كار درست باشه خواستم تجربيات خانوماي اينجام بدونم نميشه كه  دو سال بچه رو قايمكي پوشك كنم. هر وقت براش سوال پيش اومد با زبون خودش توضيح ميدم بواش

يعني دو سال كه بچه ميخواد پوشك بشه بايد قايم بشه؟ اصلا عملي نيست

خیلی خوب هم عملی هست یعنی چی عملی نیست نباید پسرت لخت بینه بعد ممکنه بزرگ شه مشکل برات به وجود بیاره بعد ممکنه کلا خوشش بیاد وقتی بزرگ شدن با هم ور برن نکن این کارها رو

منم فكر ميكنم همين كار درست باشه خواستم تجربيات خانوماي اينجام بدونم نميشه كه  دو سال بچه رو قا ...

دختر من هفت سالشه،یه پسر ۷ ماهه هم دارم،قبل اینکه پسرم دنیا بیاد براش توضیح دادم که مردا و پسرا کاملا با ما متفاوتن،مردا زورشون بیشتره،لباس پوشیدنشون متفاوته،ریش و سبیل دارن،موهاشون کوتاه و...حتی جای جیش شون با ما یکم فرق داره،روز اولی که خواستم پوشکش کنم اومد پیشم گفت مامان راست گفتیا😁الان که ۷ ماه میگذره هیچ سوالی ازم نپرسیده در اون مورد

دختر من هفت سالشه،یه پسر ۷ ماهه هم دارم،قبل اینکه پسرم دنیا بیاد براش توضیح دادم که مردا و پسرا کامل ...

اشتباه بزرگی کردی بعد همون دخترت وقتی بزرگ شه با کلی پسر رل میزنه بعدا میفهمی

اشتباه بزرگی کردی بعد همون دخترت وقتی بزرگ شه با کلی پسر رل میزنه بعدا میفهمی

نه بابا چه حرفیه.فقط این پنهون کاری رو از شما دیدم،وگرنه ندیدم هیچ مادری پسرشو دو سال تو اتاق قایم کنه موقع پوشک

2706