2737
2734

منم میخوام برم ، میگن خوبه

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونی قیمتش چقده؟ دستیش بهتره یا برقی؟ 

برو سایت دیجی کالا

قیمتعا متفاوته

دستی ها ارزون 40 هزار

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

دستی و برقی فرقی ندارن 

برقیش فقط حالت تبلیغاتی داره و واسه تنبلها خوبه

مث مسواک برقی که حال نداره طرف دستشو تکون بده

همون دستیش هم کارو راه میندازه

خوبه ، من استفاده میکنم

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2738

ن زیاد چیز خاصی نیس و کار خاصی نمیکنه برات

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
شما دستی شو داری؟ چقد گرفتی واز کجا 

بله عزیزم

دستی دارم

از بازار خریدم ۳۰ تومن

یه طرفش برس پاکسازیه

یه طرفش برس ابریشمی

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
بله عزیزم دستی دارم از بازار خریدم ۳۰ تومن یه طرفش برس پاکسازیه یه طرفش برس ابریشمی

بازار کجا؟ من تا حالا خرید اینترنتی نداشتم باید هزینه پست رو خودم بدم اگه از دیجی کالا بگیرم؟ 

بازار کجا؟ من تا حالا خرید اینترنتی نداشتم باید هزینه پست رو خودم بدم اگه از دیجی کالا بگیرم؟ 

بازار بزرگ تهران

دیجی تا حالا خرید نکردم اطلاع ندارم

2706