2703
2553
عنوان

مامانا یه لحظه میایین

132 بازدید | 11 پست

من باردارم رفتم تو ۷ ماه سیسمونی هیچی نخریدم هم بخاطر کرونا هم بخاطر ترسم که خدایی نکرده زبونم لال  نکنه بچه طوریش بشه ماهای اخر و سیسمونیش بمونه دیونه بشم اخه فشار خون دارم از اینورم ۱۴ سال نازایی داشتم کلا استرس دادم  برا همین میخوام چیزای واجبشو بخرم  دست من نیست یهو بچه چند ماه زود بدنیا میاد درست نیست هیچی هیچی نخرم همینجوری بشینم اون چیرایی که برا بچه یکی دو ماهه لازمه بگین من برم بخرم مثلا شیشه شیر پستنوک حوله ...هر چی  برا بچه یکی دوماهه لازمه بگین بعدش میرم کاملشو با مامانم میخرم  خدایی نکرده یهو بیاد هیچی دم دست نباشه اعصابم خرد میشه  ماماناییکه تجربه دارن یا بچه دومشونه لطفا لیست بگین برم یکی یکی بخرم 

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین

برای شما دوست عزیز با این شرایط خاصی که داری و بیرون هم نمیشه رفت پیشنهاد میکنم اپلیکیشن دکتر ساینا رو تصب کنی متخصص و فوق تخصصای خیلی خوبی داره اگه نیاز به دکتر داشتی تو خونه میتونی ویزیت بشی با هزینه کم و خیال راحت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ست بیمارستانی ۲۰ تکیه. دوتا ۵ تکیه. شورت گره ای. ساک بچه. یه سرویس خواب. دستمال مرطوب و مای بیبی و شامپو و روغن بچه. یه پتو دور پیچ یا قنداق. یه سه چهار تا سرهمی. لباس نوزادی اگه میتونی زیاد بگیر. تشک پلاستیکی. تب سنج. کیسه اب گرم اینا لازمه واجبه

دخترم تمام زندگیم 😍😍😍خوش اومدی 
ست بیمارستانی ۲۰ تکیه. دوتا ۵ تکیه. شورت گره ای. ساک بچه. یه سرویس خواب. دستمال مرطوب و مای بیبی و ش ...

شیشه شیر. پستونکم ارتودنسی بگیر. دیگگگ همینا 

دخترم تمام زندگیم 😍😍😍خوش اومدی 

ناخنگیر فین گیر اینام لازمه برا بچه یکی دو ماهه؟

خدایا این فرشته کوچولو رو  بعد ۱۴ سال با این زلزله و تنش عصبی و لخته برام نگه دار خدایا تنها امیدمه بخاطر این بچه ۱۲ بار عمل رفتم خدایا از جونم گذشتم چه شماتتا که نشنیدم برام نگهش دار یا ارحم الراحمین

من حتی بغل کردن بچه ام بلد نیستم استرس دارم چجوری میخوام بچه ریزه رو بزرگ کنم اوایلا مهمون بیاد خونمون تو اون هاگیر واگیر که شکمم زخم داره بچه از یطرف مهمون یطرف تمیز کردن خونه حموم بردن نی نی خیلی استرس گرفتم اصلا تایم شیر دادن پوشک و عوض کردنشو حموم بردنشو بلد نیستم مامانمم همچین بلد نیست از الان میگه من بچه ریزه رو چجوری میخوام ببرم حموم با خودم میگم شیر پرید گلوش نتونم کاری کنم بچه خفه میشه استزس اینارو دارم شوهرم همکاری نمیکنه مطمنم جز اعصاب خرد کردن جیزی بلد نیست. اینجام شهرستان کلاس اموزشی نداره کرونام از یطرف

2714
من حتی بغل کردن بچه ام بلد نیستم استرس دارم چجوری میخوام بچه ریزه رو بزرگ کنم اوایلا مهمون بیاد خونم ...

اصلا استرس نداشته باش خود استزس باعث میشه دست و پاتو گم کنی

وقتی نی نی بیادخودت یاد میگیری گلم ب خدا توکل کن

گله از دست کسی نیست........مقصر دل دیوانه ماست😢

ست لوازم بهداشتی باید بگیری شامل :

شامپو سر و بدن

لوسیون بدن 

کرم سوختگی

صابون کودک

لیف

دماسنج

تب سنج

دسشتمال مرطوب

ست ناخنگیر و وسوهان

برس و شانه مو

حوله و لیف

پوشک و کهنه خشک کن

تشک تعویض

ست غذا خوری شامل:

قاشق سیلیکونی

سرویس بشقاب و لیوان

شیشه شیر کوچک(مخصوص بدو تولد)

شیشه شیر(سایز متوسط)

پستونک

فلاسک

پوآر بینی

لباس شامل:

یک یا دو دست لباس سایز صفر

2-3دست لباس سایز یک

سرهمی

کلاه و دستکش و جوراب نوزادی

بقیه وسایل:

ساک وسایل

قنداق فرنگی

ست لوازم بهداشتی باید بگیری شامل : شامپو سر و بدن لوسیون بدن  کرم سوختگی صابون کودک لیف د ...

دست گلت درد نکنه