2737
2734

اینو گذاشتم به یاد دوران مدرسه😂😂یروز که امتحان ریاضی داشتیم با دوسدام واس تقلب هماهنگ کرده بودیم ک من وقتی تک سرفه زدم از زیر میز برگه رو بده هیچی دیگه من تک سرفه رو زدم یهو معلممون برگه رو زود دید از زیر میز تو دست دوستم قاپیدش بازش کرد بعد خیلی عصبانی شد دو نفرمونو انداخت بیرون 😛😒😑😂😂شما چی ؟اگ شما هم خاطره ای دارید بگید😂

من نه مغرورم نه خیلی شاخم فقط همه رو در این حد نمیدونم که بخوام باهاشوم گرم بگیرم😛❌

ی بار امتحان ریاضی نوبت دوم، داشتم تقلب میکردم، برگه چرک نویس بچه هادستم بود، از استرس زیاد  و اینکه رنگم زرد شده بود معلم فهمید 😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

فقط یبار تقلب کردم دانشجو بودم گفتن تقلب ازاده 😂همه نوشته بودن خداروشکر دستگیر هم نشدم😆

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلی پاستوریزه بودم تو تقلب کردن

سال آخر واسه ی درس مسخره تقلب نوشته بودم عاقا تا درش آوردم مراقبه دید اومد ازم گرفتش از کلاس به بیرون هدایت شدم  

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت

سر ی امتحانی ی کاغذ نسبتا کوچیک تقلب نوشتم مراقب شک کرد اومد جلو تند گذاشتم لا پام برگمو ازم گرفت ولی تقلبو پیدانکرد گفت برو بیرون همینطوری بالاسرم واساده بود نگام میکرد.. وشماتصورکنید اون فاصله 4 5 متری تا درو من چطوری با برگه کوچیک لا پام حرکت کردم ک نیوفته... استرس و راه و رفتنم فقط.... 

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم
ی بار امتحان ریاضی نوبت دوم داشتم تقلب میکردم برگه چرک نویس بچه هارو داشتم از استرس زیاد  و این ...

خسته نباشی😂😂😂😂😂

من نه مغرورم نه خیلی شاخم فقط همه رو در این حد نمیدونم که بخوام باهاشوم گرم بگیرم😛❌

بچه ها چجوري بايد تعليق شم؟

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
2738

خودم تقلب نکردم ولی سر یه امتحان دختره اومد برگه اش تحویل بده برگه تقلبی بینش جا گذاشت مراقب بهش گفت این چیه گفت ببخشید اشتباه شد فقط شانس آورد مراقب گیر نبود چیزی بهش نگفت

خودم تقلب نکردم ولی سر یه امتحان دختره اومد برگه اش تحویل بده برگه تقلبی بینش جا گذاشت مراقب بهش گفت ...

لعنتی خوش شانس😛😂

من یه روز امتحان فرمول نویسی شیمی داشتم و اصلا نخونده بودم و احتمال زیاد صفر میگرفتم 

تعدادی از فرمولهارو از رو دست دوست جلوییم و تعدادیش هم از رو برگه ی نفر کناریم  که البته با فاصله از هم نشسته بودیم و باهر سختی بود خوندم که چی نوشتن ،نوشتم  و بالاترین نمره کلاس رو گرفتم اصلا باورم نمیشد خیلی خوب بود

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
سر ی امتحانی ی کاغذ نسبتا کوچیک تقلب نوشتم مراقب شک کرد اومد جلو تند گذاشتم لا پام برگمو ازم گرفت ول ...

وااای😂😂😂

2706