2737
2734
عنوان

خانومای بندرعباسی کسی هست؟

109 بازدید | 13 پست

سلام دوستان.میخواستم بپرسم هنوز هم ورودی های شهرتون بسته اس؟مسافر راه نمیدن؟خواهر شوهر من استراحت مطلقه و الان نزدیک زایمانشه تنهای تنهاس اونجا میترسیم بیایماین همه راه.بعد نزارن وارد شهر بشیم.

کاربر قدیمی ام 😊

نه بابا بندر ساحلش شلوغ

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
نه بابا بندر ساحلش شلوغ

چرا الکی میگی ب فاصله صدمتر ب صدمتر پلیس ایستاده کسی نزدیک ساحل نشه کجا ساحلش شلوغ؟یکی دو روزه ملت احمق بخاطر حرف اون احمقتر از خودشون ک گفت وضعیت سفیده اومدن بیرون دوباره دکتر فرشیدی روانه خونشون کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا الکی میگی ب فاصله صدمتر ب صدمتر پلیس ایستاده کسی نزدیک ساحل نشه کجا ساحلش شلوغ؟یکی دو روزه ملت ا ...

عزیزم حالا چرا دعوا داری من خودم بندری نیستم که اقواممون ک بندرن میگفتن ساحلش شلوغه خیلیا اومدن بندر...من خودم اطلاع دقیق نداشتم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
عزیزم حالا چرا دعوا داری من خودم بندری نیستم که اقواممون ک بندرن میگفتن ساحلش شلوغه خیلیا اومدن بندر ...

عصبی شدم البته با عرض معذرت ازتون فدات اینجوری چارتا آدم دیگم پا میشن میان فک میکنن خبریه این سمت بعدشم پشت درهای بسته شهر میمونن بندر بشدددت مراعات میکنن مردمش متاسفانه این مقدار افراد کرونا گرفتن هم تقریبا ۹۰ درصد بومی نبودن مسافر بودن و...روستاهامون حتی یه نفرم نگرفتن خداروشکر چون اونجا غیربومی نداره رفت آمد کنن 

2738
عصبی شدم البته با عرض معذرت ازتون فدات اینجوری چارتا آدم دیگم پا میشن میان فک میکنن خبریه این سمت بع ...

😁

منم میخاستم برم بندر ولی نشد برم دیگه...

بندر  کلا کافه ها و مرکز خرید رو بستن؟؟؟؟

😁 منم میخاستم برم بندر ولی نشد برم دیگه... بندر  کلا کافه ها و مرکز خرید رو بستن؟؟؟؟

کااامل تعطیله خودمم دلم لک زده واسه شب بازار😁تصمیم گرفتم گرونا تموم شد و نمردم یکهفته برم بازار چادر بزنم😂

کااامل تعطیله خودمم دلم لک زده واسه شب بازار😁تصمیم گرفتم گرونا تموم شد و نمردم یکهفته برم بازار چاد ...

خداروشکر ک تعطیله...

ما یه چلغوز داریم اونجا ک نمیتونه تو خونه گیر کنه هرشب میره کافه😂

الان خداروشکر ک بستن

من خودم عاشق بندرم طاقت ندارم کرونا تموم بشه تشریف بیارم😂😍😍

الان واسه خواهرشوهرت ناراحتی داری اشک میریزی😂😂

عجیبه.حتما باید گیسا همو بکشیممن خواهر ندارم از خواهر برام بهتر بوده 10 ساله که خواهر شدیم

کاربر قدیمی ام 😊