2726

سلام دوستان . من شوهرم مادرزادی لوله انتقال اسپرم نداره.ولی دکتر گفته با احتمال خیلی کم مثلا کمتر ازیک درصد امکان طبیعی بچه دارشدنتون هست.قرار بود بعد عید بریم برای سیکل میکرو که کرونا اومد.فردا نیمه شعبانه . امسال که کربلا بودم از یه جای معتبر یه تربت ناب رسید دستم میگن اگه اعتقاد داشته باشی هر بیماری لاعلاجی رو درمان میکنه.می خوام یه ذره از اون تربت رو با آب قاطی کنم و خودم و شوهرم بخوریم.بعد هزارتا صلوات به نیت سلامتی امام زمان و بعدش گفتن حاجت و خوندن دعای توسل و زیارت عاشورا و دعای عهد .من ناامید نیستم میدونم خدا معجزشو به من و همه منتظرا نشون میده.خواهش میکنم واسه من و همه منتظرا دعا کنید.اگه کسی دعایی میدونه برای گرفتن حاجت بگه.ممنون التماس دعا

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

انتظار خیلی بده عزیزم درکت میکنم.

ایشالله خدا دامن همه منتظر ها رو سبز کنه علل خصوص شما و جاری من ایشالله💋💋💋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

انتظار خیلی بده عزیزم درکت میکنم. ایشالله خدا دامن همه منتظر ها رو سبز کنه علل خصوص شما و جاری من ا ...

ممنون از دعای قشنگت.

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2728

گلم حدیث کسا هم خوبه دوتایی بخونید

ان شاءالله قبول میشه امیدت فقط و فقط خدا باشه و بهش یقین داشته باش حالا اینبار هم نشد امیدتون از دست نده

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

چند سال پیش یه حاج آقایی صحبت میکرد میگفت اگر در روز نیمه شعبان ۱۰۰۰ صلوات به نیت سلامتی امام زمان بفرستید.و بعدش حاجت خودتونو بین دوصلوات بگید ان شاالله برآورده میشه

و یه خانوم و آقایی که چند سال بچه نداشتن این کارو کردن و چند ماه بعد به لطف خدا بچه دار شدن . گفتم بگم ان شاالله شاید کسی انجام بده و خدا بخواد و حاجتشو بگیره.

گلم حدیث کسا هم خوبه دوتایی بخونید ان شاءالله قبول میشه امیدت فقط و فقط خدا باشه و بهش یقین داشته ب ...

ممنون عزیزم

منم التماس دعادارم واسه سلامتی بچه ی توشکمم آب دورش کمه اگه تادوهفته ی دیگه جبران نشه باید سقط بشه😭😭😭😭😭😭😭😭باسختی تااینجارسید براش دعاکن لطفا😔😔😔😔😔

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
ممنون از دعای قشنگت.

قربونت عزیزم اصلااا امیدتو از دست نده💋😍

خدا جایی بهت میده که فکرشو نمیکنی اصلا😍

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
منم التماس دعادارم واسه سلامتی بچه ی توشکمم آب دورش کمه اگه تادوهفته ی دیگه جبران نشه باید سقط بشه😭 ...

ان شاالله به حق امام زمان بچت صحیح و سالم بدنیا میاد

قربونت عزیزم اصلااا امیدتو از دست نده💋😍 خدا جایی بهت میده که فکرشو نمیکنی اصلا😍

الان هشت ماهه امیدمو از دست نمیدم میدونم قبل اینکه وارد سیکل میکرو شم خدا یه فرشته کوچولو بهم میده

انشالله فردا حاجتت رو از خدا می گیری عزیزم،منم شوهرم رو الان با معجزه دارم،برای همین به معجزه خدا ایمان دارم،دعای فرج رو هم بخون،برای منم دعا کن عزیزم،هم منتظر بچه هستم و هم یک برادر مریض دارم............. انشالله همگی حاجت روا بشن

انشالله فردا حاجتت رو از خدا می گیری عزیزم،منم شوهرم رو الان با معجزه دارم،برای همین به معجزه خدا ای ...

ان شاالله حاجت شما هر برآورده میشه

الان هشت ماهه امیدمو از دست نمیدم میدونم قبل اینکه وارد سیکل میکرو شم خدا یه فرشته کوچولو بهم میده

ایشالله عزیزم.

💋😍😍😍😍😍🤰🏼🤰🏼🤰🏼

2706