2733
2734
عنوان

شوهر خیانت کاره من

| مشاهده متن کامل بحث + 14098 بازدید | 132 پست

دیگه بریدم بهش گفتم جای من دیگه تو این خونه نیست میخام برم به ته خط رسیدم ، افتاد به دست و پام که اشتباه میکنی به خدا هیچی نیست ، یه مشتریه واسه کارش یه مدته زنگ میزنه ، گفتم تا حالا که نمیشناختیش چی شد داره یادت میاد ، خلاصه گفتم یا بزار برم یا بگو این کیه

بعد یه ساعت انکار خلاصه مقر اومد که تو یه گروه باهم آشنا شدیم و شوهر و دو نا بچه داره

اومد بهم گفت شوهرم منو میزنه و هیچ خیری تو زندگیم ندیدم هیچ وقت رنگ مهر و محبتو نچشیدم منم دلم واسش سوخت خواستم کمکش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نبابا لاشی لاشیه فرقی نمیکنه پسرعموی من نامزد کرد دختره بقدری خشگل بود میخاسی فقط نگاش کنی با ی زن ش ...

اوه اوه زن جیکار کردن اونوقت

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

بهش گفتم الان تو خودت منو سیراب محبت کردی تو خودت منو نمیزدی حالا شدی منجی یکی دیگه ، چقدر از من و بچه ها خودتو دریغ کردی و فقط کارتو بهانه کردی 

حالا داری جور شوهر یکی دیگه هم میکشی ، مظلوم من ....

اوه اوه زن جیکار کردن اونوقت

اون شوهردارو ک شوهرش طلاق داد نامزده پسرعمومم ازش جدا شد دمش گرم همش ۱۷ سالش بود اما خیلی عاقل بود بعدش پسرعموم رف با یکی دگ نامزد کرد اینم خیانتشو رو کرده داره جدا میشه چون پیچونده با دوساش و چن تا زن رفتن شمال، اون وقت زنعموم همچنان اعتقاد داره بچش شانس نداره😐😐😐

چشمت ب امضام افتاد برا شفای مامانم صلوات میفرسی💔🙏
2738
بگرد خودت متوجه میشی فقط بین خانمایی ک‌میگن وای شوهر من ال و بل و جیمبله باس ی هکری مث من باشه  ...

یعنی چی هکری مثل شما ؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

رفتم تو تلگرام دیدم پروفایل زنه پر از عکسای آیه قران و اینکه نباید نا امید شد و آخریش هم نوشته ای بود با این مضنون چی میشد یه روز چشم باز کنی و ببینی خدا همه چیو خودش درست کرده 

دختر خوب چرا اینطوری باهاش میحرفی؟

اینطوری فقط مقصر میکنی خودتو

چرا ب این فک نمیکنی ک اونم باید این حس مردونه اش که زنش به اون نیاز داره رو تامین کنه؟

اون زن از شوهرت درخواست نیاز کرده.کمک خواسته

مردا همشون دنبال اینن ک برا یکی سوپر من باشن.

بذار برای تو سوپرمن باشه

اینطوری از خودت دورش میکنی....

اون زن بلد بوده چطوری شوهرتو خام خودش کنه

توام بلد باش که چطوری نذاری

دختر خوب چرا اینطوری باهاش میحرفی؟ اینطوری فقط مقصر میکنی خودتو چرا ب این فک نمیکنی ک اونم باید ای ...

ای بابا اونی ک بخادخیانت کنه درهرصورت زن خودشونمیبینه حتی اگ فرشته ام باشه 

2706