2733
2734

همسرم کارمند شرکتی بیمارستان هست بهش گفتن فقط سه روز بهش مرخصی میدن،می خواستم بدونم چند روز شما خبر ندارید؟از کجا باید بفهمم،من دست تنها هستم غیر از همسرم کسی نیست کمکم باشه ،جایی هست که دقیق بفهمم،یه بار شنیدم ده روز اما الان گفتنسه روز.

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

اداره ما هم مرخصی واسه مردا فقط سه روز

بهش میگن مرخصی تشویقی آقایان  

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

منم هرکاری کردم نشد شوهر منم پزشکه تو بیمارستان سر من فقط ۵ روز بهش دادن😢

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هرکاری کردم نشد شوهر منم پزشکه تو بیمارستان سر من فقط ۵ روز بهش دادن😢

به همسر بیچاره من زور میگن بعضی از بخش های بیمارستان رو تعطیل کردن مرخصی کارکنانش رو فرستادن اما همسر من رو دوشیف نگه میدارن

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!
2731
اداره ما هم مرخصی واسه مردا فقط سه روز بهش میگن مرخصی تشویقی آقایان    

قبلا شنیدم بیمارستان ۱۰روزه هست اما الان گفتش که سه روز بیشتر نیست

قبلا شنیدم بیمارستان ۱۰روزه هست اما الان گفتش که سه روز بیشتر نیست

نه عزیزم قرار بود دو هفته باشه تصویب نشد 

فقط سه روز

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
به همسر بیچاره من زور میگن بعضی از بخش های بیمارستان رو تعطیل کردن مرخصی کارکنانش رو فرستادن اما همس ...

یک هفتس ندیدمش به قرآن دوروز که خوبه😔

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
یک هفتس ندیدمش به قرآن دوروز که خوبه😔

چه بد

2738