2737
2734
عنوان

داره زندگیم از هم می پاشه سر هیچ و پوچ

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 52 پست

اگه رابطت با خواهر شوهرت خوبه به اون بگو یا همه پسرخاله هاتون رو بیارید یا منحل کنین یعنی چی شوهر من تنها😕

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

اه منم شوهرم از این گروهای بیخود داشت

اونا فقط دختر و پسرهای فامیل بودن منم اد نکردن 

ما هم کلی دعوا داشتیم

بعد دیدم اینجوری نمیشه رفتم به مادرشوهرم گفتم . گفتم یعنی چی ک شوهرمنو اد کردن. مگه من همسرش نیستم .چرا نباید اونجا باشم

اونم به گوش اونا رسوند و دیگه کسی پیام نذاشت تو اون گروهه ولی منم اد نکردن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونم منظور اینایی که میگن حساس نشو یعنی چی 

ببین تو این چیزا کوتاه نیا اصلا 

خیلی محترمانه زنگ بزن به دختر خاله اش بگو 

باز اگه بقیه مردای فامیل هم بودن یه چیزی 

یعنی چی فقط شوهر تورو اد کردن 

بگو داره کار ما سر این گروه شما به طلاق میکشه 

بزار یه بار جنگ و دعوا بشه تموم شه بره

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
بنده خدا شوهرت تو رودربایستی مونده خیلی بده بدون اجازه ی خودمون مارو تو گروهی وارد میکنن شوهرم و م ...

تنظیمات واتساپت رو جوری کن ک کسی اددتون نکنه 

منم کلافه بودم 

هر روز یکی گروه میزد ادمای تکراری گروه های تکراری اه بدم میاد

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728
بنده خدا شوهرت تو رودربایستی مونده خیلی بده بدون اجازه ی خودمون مارو تو گروهی وارد میکنن شوهرم و م ...

و تو رودربايستي دستور پخت ميگيره و عكس غذا ميفرسته؟ اخه مگه مرد هم واسه زن عكس غذا ميفرسته؟؟؟ لابد اخرشم تو رودربايستي گفته مرسي كه هستي

اونا الان نميگن چرا از زنش دستورو نميگيره ؟؟؟!!!

عزیزم اگع غربزنی شوهرت واقعا حساس میشه...اصلا اصلا به روت نیار دیگه اوقات تلخی هم نکن...گوشی شوهرتم چک نکن...یه صحبت با همسرت بکن بگو معذرت میخام حساس شده بودم...تو دلت هر چی هم کشیدی اصلا به روت نیار نباید با مردا جوری رفتار کرد که حس کنن برات خیلی مهمن و سر داشتن اون باهاش دعوا کنی...تو دلت طوفانم بپا شد خودتو بیتفاوت وخونسرد نشون بده که حس کنه که از ازدست دادنش نمیترسی...اینجوری سعی میکنه توجهت و جلب کنه و اگه سعی کرد باهاش خوب و گرم رفتار کن که بازم دنبال توجه تو باشه...ولی یه روز خوب رفتار کرد توهم فقط یه روز با گرمی جوابشو بدی نه که واسه ی روز محبت اون تو یه هفته واسش سنگ تموم بذاری...که فک کنه دیگه بدستت آورده و تمومه ...یه قدم اون قدم بعدی تو و این تناسب رو حفظ کن...دختر خاله هاشم اصلا اسمشونم نیار به چپتم نگیر و وقتی هم دیدی جوری قیافه نگیر که حس کنن ازشون ناراحت و حیله شون گرفته...خودتو دست کم نگیر و هیچ وقت بخاطر یه مرد حتی شوهرت با زنای دیگه نجنگ

و تو رودربايستي دستور پخت ميگيره و عكس غذا ميفرسته؟ اخه مگه مرد هم واسه زن عكس غذا ميفرسته؟؟؟ لابد ا ...

من منظورم به أد شدن تو گروه بود عزیزم❤

هم من هم شوهرم تو دوتا گروه جدا أد شدیم که واقعأ هردومون دلمون نمیخواد باشیم

متأسفانه وقتی تو گروه باشی کم کم وارد حرف هاشون میشی و باهاشون هم کلام میشی و این خیلی بده

2738

اگر قراره كوتاه بياي و واقعا حاضر نيست به خاطر زنش از اون گروه مسخره زنونه لفت بده شرط بذار كه به هيچ عنوان چيزي تو گروه ننويسه و فعاليتي اونجا نداشته باشه. اينو كه ديگه ميتونه 

اينطوري اونا هم خسته ميشن بيخيال شوهرت ميشن

من منظورم به أد شدن تو گروه بود عزیزم❤ هم من هم شوهرم تو دوتا گروه جدا أد شدیم که واقعأ هردومون دلم ...

بله متوجه منظور شما و شرايط شما و همسرتون شدم

ولي شوهر استارتر كاملا موافقه و اين مشخصه كه رودربايستي نيست 

اين مرسي كه هستي اصلا تو كتم نميره واقعا

بله متوجه منظور شما و شرايط شما و همسرتون شدم ولي شوهر استارتر كاملا موافقه و اين مشخصه كه رودربايس ...

بله شما درست میگید

من جای استارتر باشم میگم حالا که نمیتونی از گروه بیای بیرون کلأ برنامه ات رو پاک کن😅

زنگ بزن ب دخترخاله هاش یااونکه ادمینه بگو جمع کنید این گروه مسخره اتونو. شوهرتون میدونه اینجور سوسه میاین؟ یا برید واس خودتون گروه بزنید یااینکه من و شوهراتونم میارید توگروه. وگرنه واستون بدمیشه.اگه زندگی من سر این گروه بازیاتون خراب شه زندگیتونو جهنم میکنم

.

خب روش نمیشه لفت بده باشه...اما خب لازمم نیست غذاشم بفرسته تو اون گروه کلا بازخوردی نده تو گروه...هیچ معنی نداره چندتا خانم گروه بزنن و یه آقا اد کنن...کسانی که میخوان بگن عادیه برام عجیبن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

عزیزم شوهرت مرض نداره دلش پیش یکی دیگه باشه بعد بیاد شمارو بگیره

احساس خطرت از چیه؟

شما وقتی نبودی انتخاب شوهرت اون خانوم نبود حالا هم مطمئن باش نیس

بیخودی اوقات تلخی درست نکن

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2706