2733
2739
عنوان

داره زندگیم از هم می پاشه سر هیچ و پوچ

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 52 پست

وااا...خب اگه باهم صمیمی بودن که چی بگم والا...میگی که تعریف شما رو هم اونجا میکنه پس نگران چی هستی🤔

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

وا بسم الله، خب گیر نده چه اشکالی داره 

شوهر منم گروه فامیلی داره دختردایی ها و...هستن ولی من نیستم 

هرچی میخوان بگن مهم نیست مهم اینه الان همسر شماست 

اینجوری بین تون فاصله میفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا لزومی هم مداره وجود چنین گروهی 

همین کم کم این بگه مرسی که هستی،یکم اون از خاطرات بچگی بگه و یاد عشق قدیمی بندازتش 

کار به جاهای باریک میکشه 

یعنی چی به تو ربطی نداره ،همسرت خیلی محترمانه اول که اونا اددش کردن ،بلافاصله باید توروهم ادد میکرد تو گروه 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

با صحبت همه چی حل میشه ‌‌...صحبت کردن با آرامش نه با دعوا و زورگویی 

ببخشید بعدشم تا یه چیز کوچیک میشه چرا میگید طلاق؟؟؟؟ واقعا سراین موضوع الکی که نباید بگید طلاق

2728

حساسيتت الكيه وقتي مطمئني ازش 

اكثر خانواده ها اينجور گروه ها هست توقع نداشته باش تو رو اَد كنن

پس فكر نكن هر چي بگي شوهرت بايد گوش كنه 

اونم ادمه و قدرت تصميم داره 

بيخودي اوقات خودتو به خاطر دختر خاله هاش تلخ نكن 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2738

اخه احمق ازیکی تاحالا دخترخاله و پسرخاله، خانواده محسوب میشن؟ این میشه ی گروه فامیلی . وقتی این هست باید توهم باشی. اگه خانوادگیه باید اونام شوهراشون باشن. 

بعداینکه مرسی ک هستی یعنی چی؟ این الفاظای مریض گونه چیه.

.

خدایی فازت چیه اخه واسه همچین مورد کوچیکی طلاق عزیزم باید بامهربونی باهمسرت حرف بزنی نه با زورگویی تو از خواهش کن بگو من اذیت میشم رفت بده. اگه اون گوش نکرد بامن😘😘

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

شوهرت دستور غذا گرفته از اونا بعد اخرش نوشته مرسي كه هستي؟؟؟ 

بزن نصفش كن بابا

حالا يا ترسيدي يا داري كوتاه مياي كه اون داره دست پيش ميگيره پس نيفته 

من اصلا دوست ندارم خداي نكرده دعوا بينتون بيفته ها ولي بخدا كه حق با توئه

دیگهههه چییییییی چه معنی داره دختر خاله هاتو شوهرت میگن‌مث خواهر برادر   ولی از نظر بقیه خوب نیست میون حرفای خانومانه شوهرت چیکار داره؟؟؟؟ شاید یکیش از دسش در رفت مثلا راجب پریود گقت قبح شوهرت میریزه 

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
2706