2737
2734

1200 بازدید| 83 پست

شوهرم به چند تا دختر خاله داره مثل خواهرشن از بچگی اسم یکیشون رو شوهرم بوده ولی هرچی اصرار کردن شوهرم نرفته خواستگاریش گفته مث خواهرمه

خیلی خانومای خوبین همشون متاهلن و چون از بچگی با شوهرم هم بازی بودن خیلی دوسش دارن

حالا اومدن یه گروه زدن شوهرمم اد کردن ولی منو نکردن

به البته اونا شوهراشون تو گروه نیستن اسم گروهم گذاشتن دخترخاله هاپسرخاله فلان. ولی من راضی نیستم شوهرم تو این گروه باشه 

دیشب بهش میگم ازین گروه رفت بده میگه ادم کردن روم نمیشه رفت بدم

میگم بگو‌منو اد کنن میگه خونوادگیه ربطی به تو نداره 

یکی از دخترخاله هاش قبلا عاشق شوهرم بوده ولی شوهرم خواستگاریش نرفته چون میگه مثل خواهرمن.  اون روز دستور پخت یه غذایی رو از همین تو گروه گرفته بود بعد ازینکه دستور پخترو فرستاده بود شوهرم به دختره پیام داده بود مرسی از دستور پختت مرسی که هستی 

بهش میگم چرا این پیامو بهش دادی میگه بیخود می‌کنی گوشی منو چک میکنی 

شوهرم آدم سالمیه و می‌دونم ازین پیامش هیچ قصدی نداشنه اما دختره با این حرف مطمئنم پیش خودش فکرایی می‌کنه 

دیشب سر این موضوع با شوهرم دعوای سنگین کردیم 

البته هرپیامی توش میدن شوهرم برام میخونه مثلا غذا میخورم شوهرم عکسشو می‌ذاره می‌نویسه عشق جانم پخته .و ازین حرفا

کارمون داره به طلاق میکشه😔

من یه زندگی فوق العاده نمی‌خوام بلکه یه زندگی شاد میخوام  

ای بابا سخت نکیر اوتا هم دیگه زندکی ذارن

ذوتت وری

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

,اینم بگم که فقط دخترخاله هاش هستن و شوهر من تنها نه هیچکس دیگه

اگه خانوادگیه بگو بقیه خانوادتم بایدباشن

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2728

خوب تو که میدونی قصدی نداره ناراحت نکن خودتو.

خوب گلم تعریفتو هم داده که عشق جانم غذا پخته.نکات مثبتو هم ببین💋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2738

اولا ک منم روم نمیشه گروه اشنا لفت بدم

بعدم الکی داری شوهرتو حساس میکنی اینطوری ک هی میگی

تهشم اینکه ی موقعیت خوب پیدا کن وکم کم شوهرتو راضی کن ب جای مستقیم گفتن..مستقیم ک میگی انگار داری زورگویی میکنی اونم لج میکنه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2706