2733
2734
عنوان

خانومایی که چندروز دیگه زایمان دارن بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 40 پست
من دوتا پسر دارم!! واسه دخملی لباس خریدما. خورده ریزا مثل شیشه و... مونده. گمانم از شنبه مغازه هامو ...

چقدر خوب باز یکی دوتا مغازه بازه برای شما دیروز رفتم هیچ جا باز نبود.من از ماما پرسیدم گف هم مطب هم خونه میتونم بیام برا زایمان اما ازلحاظ قانونی کمی ب مشکل برمیخوره

که تو جانی و جهانی..ای بلای تو به جانم🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا دیشب نگاه میکردم فقط خیلی دیر ب دست میرسونن

بستگی داره تو انبار داشت باشن یا نه خانمی!! ما یه هفته قبل سفارش دادیم زود دستمون رسید!!

اره بهشون اجازه نمیدن تو مطب زایمان بگیرن!! 

منم باید باهاش حرف بزنم!! الان سی و پنج هفته و چهار روزم. دکتر برا ۳۷سونو واسه وضعیتش نوشته. کی برم سونو. میخوام بعد سونو برم با ماما حرف برنم

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
قرار بود برای بچه بزرگم از طرف کوچیکه کادو بخرم اونم مونده.دخترمم همش میگه چی میخاد برام بیاره

یادش بخیر..منم عروسک خریده بودم،کلی بوسش میکرد،تشکر میکرد ازش🤗🤗🤗🤗

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2728
چقدر خوب باز یکی دوتا مغازه بازه برای شما دیروز رفتم هیچ جا باز نبود.من از ماما پرسیدم گف هم مطب هم ...

اره خانمی هفته قبل رفتم از فروشگاه بزرگ که همه چی داره لباس خریدم. شیک نبود ولی چاره ای هم نبود

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
بستگی داره تو انبار داشت باشن یا نه خانمی!! ما یه هفته قبل سفارش دادیم زود دستمون رسید!! اره بهش ...

باز شمد وقت دارین تااونموقع ان شاالله اوضاع بهترمیشه

که تو جانی و جهانی..ای بلای تو به جانم🤗
2738
من ۴۰ هفتم امروز تموم میشه  فردا دگه فک کنم بستری شم  خیلی نگرانم  زایمانمم طبیعیه ...

میشه موقع زایمان  برا منم دعا کنی تازه سقط کردم دعا کن چن‌ماه دیگه یه بارداری موفق داشته باشم توروخدا

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒