2703
2553

خانمای عزیز سونو ان تی انجام دادم هماتومم سرجاش بود10*10میل و جفت رو *کمپلت پرویا* نوشته.روز بعد سونو خونریزی شدیدی کردم.امپول زدم وشیاف والان استراحتم.این خونریزی از جفت بوده یاهماتوم؟برای جفت سرراهی تو هفته سیزده استراحت مطلق میخواد؟

متخصص هنوز مطبش تعطیله.ب راهنماییتون نیاز دارم

باید به او که همه چیز را میداند اعتماد کنیم و این تمام ماجراست....*اللهم صل علی محمد و ال محمد*

اره فقط حالت درازکش دستشویی فرنگی همین دیگه پانشو حتی نشین خونریزیتم شاید واسه هماتوم بوده دفع شده شیاف پروژسترون یا آمپول پرولوتون عالیه در کل خودتو استرس نکن گاهی خیلی چیزا دست ماها نیست دست بالایی است ازخودش بخواه فقط این دوران هم میگذره تموم میشه به خوبی وخوشی پس‌بخواب فقط 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هماتوم كه بايد استراحت كنى زنداداش من داشت استزاحت كرد 

جفت پايين استراحت نميخاد ولي سر راهي بله بازم بايد استراحت كنى من جفتم پايين بود 

هر دوش ممكنه خونريزي داشته باشه 

خدایا تو بساز ... تو بسازی قشنگ تره :)
2456

من هم هماتوم داشتم 

هم پرویا بود

استراحت کن تا خوب شه دیگه 

پله و نزدیکی و جارو برقی ممنوع 

بقیه کارا هم مثلا 10 دیقه ظرف بشور نیم ساعت بخواب دوباره 

چیز سنگینم بلند نکن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

خونریزیم روشن بود.کل شلوارم شدخون از پاچم پاشید همه جاانگار توتشت خون نشسته بودم.هماتوم خونریزیش انقده زیاده و روشن؟

باید به او که همه چیز را میداند اعتماد کنیم و این تمام ماجراست....*اللهم صل علی محمد و ال محمد*
اره فقط حالت درازکش دستشویی فرنگی همین دیگه پانشو حتی نشین خونریزیتم شاید واسه هماتوم بوده دفع شده ش ...

خونریزی شدید وروشن.دفع هماتومه؟

من هم هماتوم داشتم  هم پرویا بود استراحت کن تا خوب شه دیگه  پله و نزدیکی و جارو برقی مم ...

توچندهفته فهمیدی سرراهیه.کی رفت بالا.هماتومت چقدبودکی جذب شد

2714
هماتوم كه بايد استراحت كنى زنداداش من داشت استزاحت كرد  جفت پايين استراحت نميخاد ولي سر راهي ب ...

ممنون ازراهنماییت

ببین منم جفتم پایین بود مارژینال بود ولی کامل استراحت کردم به هیچ عنوان کار خونه نکن فقط دراز کش باش خیلی حساسه اوضاعت 

با رعایت کردن جفتت تا 18 هفته میره بالا

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
توچندهفته فهمیدی سرراهیه.کی رفت بالا.هماتومت چقدبودکی جذب شد

13 هفته بودم ک هر دو رو فهمیدم 

هماتوم 19 هفته جذب شد خودش

سر راهی هم هفته ی 29 بود که درست شد

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
هملتوم منم تقریبا همین اندازه بود ولی اندازش اونقد زیاد نیس که اینقد خونریزی داشته باشه.شاید از جفتت ...

روز قبلش سونوبودم.شکممو خیلی فشار داد

13 هفته بودم ک هر دو رو فهمیدم  هماتوم 19 هفته جذب شد خودش سر راهی هم هفته ی 29 بود که درست ش ...

برات صلوات فرستادم.مرسی ج دادی

2706