2726

از دیشبه حرکاتش زیادتر از قبلشه هفته ۳۳ تموم کردم تازه وارد ۳۴ شدم بنظرتون حرکات زیادش نسبت ب قبل مشکوک نیست 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

یک شنبه نوبت دکتر دارم درمانگاهم الان ماما نداره برم از طرفی میترسم واسه حرکات زیادش برم پیش ماما 

وایستم یک شنبه برم دکتر خودم حتما سونو چیزی مینویسه از دیشب ک رابطه داشتم حرکاتش زیاد شده 

هر یک ساعت چقدر میزنه ؟

۱۰ تا ؟

باید بشماری

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هر یک ساعت ۳۰ تا میزنه

برو ان اس تی بده 

امروز 

باید چک بشی 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
نی نی منم همش میپره و سکسکه میکنه ، بمن شوهرم میگه خودت استرس داری حرص میخوری بچه میفهمه

سکسکه هم میکنه روزی یبارو  نه من نه حرص میخورم نه چیزی نی نی پرتحرک بود از اول از دیشب فعالیتش دوبرابر شایدم بیشتر شده

2706