2726
عنوان

تا الان بیدار بودم!پسرام خواب نرفتن تازه خوابیدن 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 37 پست
چیو بعد زایمان بدی

نه گفتن .... بعد زایمان خوب نیست بزارین چهار پنج ماه بگذره 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
نه گفتن .... بعد زایمان خوب نیست بزارین چهار پنج ماه بگذره 

اها خخخخخ تازه زايمان کردید مبارکه خوش قدم باشن 

اوه اوه پنج ماه با نه ماه میشه یه سالو دوماه که 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عدسی بزار یا لوبیا خیلی مقویه. میتونی برنج هم بزاری عدسی یا لوبیا رو بریزی روش نوش جان کنی. زیادم کا ...

وای لوبیا بخوره که دل و روده بچه هاش از نفخ میترکه

دوباره شب تا صبح فقط عربده میکشن

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
مرسی قربونت برم خدا واست نگهش داره نینی کوچولوتو😍 چشم 

ان شاءالله به سلامتی بزرگ‌بشن زیر سایتون. من این روزا رو به لطف خدا پشت سر گذاشتم دخترم ۴ونیم سالشه ولی نوزادی و کودکی سختی داشت با شب نخوابی و دل درد همیشگی

2728
ان شاءالله به سلامتی بزرگ‌بشن زیر سایتون. من این روزا رو به لطف خدا پشت سر گذاشتم دخترم ۴ونیم سالشه ...

الهی 😍 خداروشکر که الان بزرگ شده راحتی 

من تا چهل روز اول داشتم دیگه افسردگی میگرفتم البته اون موقع مامانم پیشم بود 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
الهی 😍 خداروشکر که الان بزرگ شده راحتی  من تا چهل روز اول داشتم دیگه افسردگی میگرفتم البته او ...

خدا مامان گلتم سلامت برات نگه داره منم اولین ماه مامانم به دادم رسید.

بخواب دیگه قربونت برم بخوااااب😂😂😂 

خدا مامان گلتم سلامت برات نگه داره منم اولین ماه مامانم به دادم رسید. بخواب دیگه قربونت برم بخواااا ...

😍❤️دورت بگردم مرسی همچنین مادر خانم شما

چشم😂😂