2737
2734

مانترا Mantra ،اسم دختر

مزدایا Mazdaya, اسم پسر

من الان اگه حامله بودم اونم دوقلو اونم یه پسر یه دختر حتمااااا این دوتا اسمو میزاشتم. خیلی تک و شیکه

مزدایا به لری میشه جمع مزدا😅

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

قشنگ نیستن مخصوصا مزدایا

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

اصلا جالب نیستن....اخه چرا فک میکنین هرچی عجیب غریب تر و آ آ آ داشتن یعنی شیک تر؟ واقعا بد بود

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2706