2703
2553
عنوان

کرونا در بارداری

150 بازدید | 10 پست

سلام ،من  هفته ی ۳۶ بارداری ام و دو روزه سوزش گلو دارم وقتی که آب دهانمو قورت میدم. 

به تازگی گوش هام هم درد میکنه.

با توجه ب اینکه در قرنطینه بودم  و به جز مراجعه به مطب پزشکم جایی نرفتم و کسی هم به ملاقاتم نیومده.ممکنه کرونا باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

استرس بدترین عامل ضعف بدن میشه...

بهش فکر نکن، حسابی پشت هم و زود بزود آب نمک قرقره کن و اینکه

✅ خانم های باردار کافیه روزی یک لیوان آب سیب شیرین همراه با یک قاشق غذاخوری عسل و کمی آب گرم مصرف کنند.

هزارسال هم بگذره کرونا نمیگیرید! به لطف خدا...

منم هفته ۳۴ هستم دوهفته اس که علائم سرماخوردگی دارم ولی بیخیالم اوایل از ترس کرونا میزدم زیر گریه ، ...

چرا بی اشتهایی ؟

این نرمال نیست انگار؟

منم گلوم میسوزه و قرمز شده  واقعا از استرس  مغزم انگار یه عمر استراحت نکرده خستس

2714
منم هفته ۳۴ هستم دوهفته اس که علائم سرماخوردگی دارم ولی بیخیالم اوایل از ترس کرونا میزدم زیر گریه ، ...

منم اینجوری شده بودم یه هفته طول کشید فقط استراحت کردم دکترم رفتم گفت استراحت کن دارو نداد بخاطر بارداریم

تب و سرکیجه و بی اشتهایی داشتم خیلی بدبود

چرا بی اشتهایی ؟ این نرمال نیست انگار؟ منم گلوم میسوزه و قرمز شده  واقعا از استرس  مغزم ...

نمیدونم ، دکترمم نیس در مطبشو گل گرفته نشسته تو خونه ، چند روزه هیچی نمیخورم فقط گریه و غصه ،حال روحیم خرابه

متاهل هستم
منم اینجوری شده بودم یه هفته طول کشید فقط استراحت کردم دکترم رفتم گفت استراحت کن دارو نداد بخاطر بار ...

من سر کار میرم اونجا اعصابم بهم میریزه سر مرخصی رفتنم و اینا درگیرم ، بارداری ام تاثیر گذاشته میام خونه دراز میکشم گریه میکنم همش 

متاهل هستم