2733
2734
عنوان

آب بردمون 😓ترسناکه خیلی

423 بازدید | 25 پست

الان نیم ساعته انگار باشیلنگ اب میریزن خداخووش رحم کنه ب روستاهامون یهو تگرگ میشه بازمیشه بارون شددددددید و ترسناک چکارکنیم خداانگار باهامون قهرکرده سیل نیاد خیلیه

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایه الکرسی بخون ❤❤

دیگه بدتر از کرونا که نیست 🙄🙄من از وقتی کرونا اومده انگار زندگی رو باختم دیگه کلا  😕

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

خدا بارون بده گیره نده گیره بگو الهی شکر از چی میترسی خدا خودش هوامون و داره

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

روی تخت خوابیدم ازپنجره نگاه میکنم ب حدی بارون میاد اگه کسی بیرون باشه نمیتونه ی ثانیه این حجم ازاب روتحمل کنه دلم میخواد مث قبل پتورو بکشم روسرمو ی خیال راحت ازصدای بارون بخوابم ولی نمیشه نمیتونم فکر  عزیزام فکرکرونا فکرشوهرم ک تواین مریضی سرکاره فکر مردم کشورم ک چی میشه چی میخواد بشه😢 

دیگه مث قبل میشه ک دلامون خوش باشه عایا

2738
خدا بارون بده گیره نده گیره بگو الهی شکر از چی میترسی خدا خودش هوامون و داره

اتفاقا همینوباخودم گفتم انگار داره طوفان میشه 😢😢😢خیلی شددددیده 

اتفاقا همینوباخودم گفتم انگار داره طوفان میشه 😢😢😢خیلی شددددیده 

کجایی؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
خدا خودش رحم کنه، به اوناییکه سقف ایمن بالا سرشان نیست، اوناییکه اصلا سقف بالا سر ندارم مثله  ک ...

توفکر همونام ک دلم اروم نیست توفکر 😢😢

اصفهان

😐اونجا مگه بارونم مباد؟

عیب نداره سی و سه پل پر میشه عوضش🤩

2706