2726
عنوان

خواب دیدم

215 بازدید | 14 پست

خواب دیدم توی یه جاده خاکی جنگلی بودم و خودم و میدیدم که میدویدم و فرار میکردم انقدر رفتم و رفتم تا وارد یه تاریکی شدم که هیچ کجا رو نمیدیدم ولی باز فرار میکردم بعد انکار از به جایی مثل پرتگاه پرت شدم پایین تا افتادم از خاب بیدار شدم و واقعلا حس افتادن بهم دست داده بود از رو همین حس هم که زیرم یه هو خالی شده بلند شدم

به نظرتون تعبیرش چیه؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

من هنوز نخوابیدم اونوقت تو خوابتم دیدی؟؟؟😁🤭

خیره ایشالا

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اولا خیره دوما این خوابها خییییییلی اتفاق می افتاده ی لحظه جداشدن روح ازجسم اتفاق می افته ک توی خواب  خودتو توی لحظه افتادن ازجایی مجسم میکنی تعبیرنداره انشالله ک خیره

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟
اولا خیره دوما این خوابها خییییییلی اتفاق می افتاده ی لحظه جداشدن روح ازجسم اتفاق می افته ک توی خواب ...

من از این میترسم که آخه هر خوابی میبینم بد بختانه عین همون اتفاق برام پیش میاد😑

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

دویدن و دیدن تاریکی و افتادن از جایی کلا همه چیزهایی که گفتی چه در تعبیر خواب  و چه در روانشناسی نشون دهنده حالت روحی تو هست انگار که خیلی استرس داری 

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
سقوط کردی ته دره تاریکی و تباهی 😕

نه بعید بدونم

دویدن و دیدن تاریکی و افتادن از جایی کلا همه چیزهایی که گفتی چه در تعبیر خواب  و چه در روانشناس ...

بیشتر حالت ترس دارم 

همون خوابت واکنشی هست نسبت به احساساتت 

مثل دفه های قبل دقیقا عینش اتفاق نیوفته خوبه😔😑

مثل دفه های قبل دقیقا عینش اتفاق نیوفته خوبه😔😑

انشالله که خیره خواب هشدار هست از طرف خداوند  البته رویای صادقه

پس اگر خدای نکرده اتفاق بدی هم در راه باشه میتونی با دعا و صدقه ار بین ببریش چون قطعا اگر خدا می خواست از بین نده هیچوقت بهت هشدار نمیداد

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
2706