2726
اولا این همه میرم دکتر ببینه بهتره بعدا پریود که هستم قرص وارژینال نمیتونم استفاده کنم فایده نداره ...

عفونت فقط بایدرعایت کنی لباس زیرنپوش موادقندی نخورماست زیاداستفاده کن شلوارتنگ وچسبان اصلانپوش عنبرنسادودکن پونه دم کن باعسل واقعاجواب میده 

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏
اره میدونم ، بخدا اصن خوابم نمیبره شببا حتی تو اوج خستگی😐😐🤘🏻

منم همیطوری شدممم😓

قبلن از ۱۰۰ تا ۰ وارونه میشمردم.. دو بار گیج میشدم خوابم میبرد.. الان حوصله این مسخره بازیارو ندارم😬😂

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم همیطوری شدممم😓 قبلن از ۱۰۰ تا ۰ وارونه میشمردم.. دو بار گیج میشدم خوابم میبرد.. الان حوصله این ...

چ حوصله ای داری😂😂😂😂😂

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
2728