2726

سلام توروخدا خواهری کنید در حقم اگه اطلاع دارید به من کمک کنید... 

بچها من برج اسفند پریود نشدم الان به مدت 3روز (15فرودین تا 17 بود) لکه بینی خیلی کم همراه با کشش رحم نفغ شکم بی حالی ورم سینه و به نوک سینهام دستم میخوره ضعف میکنم دوروز حالت تهوع شروع شده که از شب هست تا صبح بعد قطع میشه از امروزم ترش کردن معده که سوزشش تو گلوم انگار میخام بالا بیارم ولی گلاب به روتون میاد تا گلوم برمیگرده تکرر ادرار از یه طرف... رون پام شکمم کمرم عین درد پریودی میگیره بعد چند ساعت یه چند دیقه درد دارم دوباره دردش آروم میشه... با وضیعت کرونا بیرون نرفتم برم پیش دکتر... بیبی چکم میترسم بگیرم اخه اصلا داروخونه نمیرم... توروخدا اگر میدونید بهم بگید این چه دردیه آیا دلم و خوش کنم برایه بارداری یا نه؟ 

بارداریی یه سوال دارم ترشحات هم داری؟

هما ن شانه هات بارداریه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ب بارداري ك خيلييييييي ميخوره  ولي مگه شوهرت بيرون نميره بگو بگيره  والا خبر نداري بيرون ...

شدهرم میره ولی میترسم ازداروخانه بدتر از همه جا... فرهنگ ایرانیه چه میشه کرد

فقط یه سوال من همه جا خوندم چند روز بعد از اخرین پریود تخمک گذاری لانه گزینیه احتما داره بعد از یک ماه ونیم هم لکه بینی باشه؟ 

یکم من استخون لگنم خیلی کم درد میکنه انگار پیاده روی کردم فشار اومده به پاهام و لگنم

فقط یه سوال من همه جا خوندم چند روز بعد از اخرین پریود تخمک گذاری لانه گزینیه احتما داره بعد از یک م ...

اره حتما بیبی چک بزن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من دوباررفتم داروخانه بایه وضعی خخخخخ خونه اومدم مستقیم حموم کل لباسامودراوردم ایشالاکه چیزی نمیشه بروداروخانه بگیرالان اکثراخلوته 

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏

برات صلوات فرستادم ایشالابارداری عزیزم میدونم انتظارسخته منم منتظرم 💗

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏
برات صلوات فرستادم ایشالابارداری عزیزم میدونم انتظارسخته منم منتظرم 💗

مرسی ملیسا عزیز.... ایشاله تو این روزایه عزیز هر کی چشم انتظار خدا زود به هر چی که میخاد برسونه

2706