2726
عنوان

هرکی این موقع بیداره بیاد بگه شوهر یا بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگه شوهرم بک

خب❓😑

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

اصلا امکان نداره یه مادر شوهرشو از بچش بیشتر دوس داشته باشه

عشق مادر به فرزند والاترین حد عشقه و قابل مقایسه با عشقی دیگه نیست.

کسی که اینو انکار کنه اصلا مادر نیست!!!

2728

کاش سوالات با عقل جور در می اومد در کل هردو شونو دوس دارم ولی همسرم تا حالا نگفته از خونه بزن بیروک ولی مادرشوهرم میگه هر وقت شوهرا باهات دعوا افتاد گفت برو از خونه بیرون تو خودشو بیرون کن 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
همچین چیزی بگه یکیمون اون وسط به قتل میرسیم😐

rolling on the floor

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
بنظرمن همسرا موندگار نیستن زوجی ندیدم که تاآخر عمر باهم بمونن فقط قدیمی ها که زیاد رسم طلاق نداشتن

خیلی نظر غلطیه شما دوروبرتون طلاق زیاده لابد ما تو خونوادمون مطلقه نداریم خوب نیست جمع ببندید 

2706