2733
2734
عنوان

کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 65 پست

ببین چند نفر اینجا دارن بهت میگن این کارو نکن؟؟؟؟چرا میگن؟؟؟چون سنشون بالاست و تجرشون بالاتر.تو الان کلت داغه اونور قضیه رو ندیدی 

فکر میکنی اینا جرا بهت میگن نکن؟؟؟چون سر خودشون اومده از ادمایی که بهشون مثل چشماشون اعتماد داشت به شدت ضربه خوردن تا منطقشون فعال شده.من وقتی همسن تو بودم دوست پسرم میمرد برام.وقتی 21 سالم بود هر روز دوست داشتم بمیرم چون پسری که با مادر هرروز دم خونمون بود یهو پشیمون شر رفت یکی دیگه رو گرفت.اصلا نمیتونی رو کسی حساب کنی.انقدر بچگانه فکر نکن.

یک در صد فکر کن بری اونجا اونم بعد یه مدت ولت کنه جا بزنه بره با یکی دیگه چجوری میخ ای برگردی؟؟؟تکو تنها چجوری میخوای بمونی؟؟؟؟

حیف پدرومادرت نیست؟؟؟نمیدونی بچه چقدر برای ادم عزیزه.غصه ی بچه ادمو پیر میکنه ادمو دق میده.میخوای دقشون بدی؟؟؟؟اونا پدرو مادرتن بنظرت لایق اینجور برخوردین؟؟؟؟به هیچ وجه این کارو نکن

درست سنم کمه ولی من و اون واقعا هم و دوست داریم و خیلی نزدی

دختر خاله ی دوستم اینکار و کرد نمیخوام تو دلتو خالی کنم اما به عنوان یه تجربه تو حوزه ی کاری خودم میگم که دختر زیر 25 سال و پسر زیر 30 سال به بلوغ کامل عقلی نرسیده، موردهایی هم هست که تو این سن ازدواج کردن اما درصدش پایین تازه بیست سالته دانشگاه برو تحصیل کن، اگه مشکل تیپش بخاطر تو تا چند وقت تیپ سنگین بزنه عقد کنید بعد برید حداقل نمی گن دختر فراری بود میگن با همسرش رفت بعدش هم اگه خدایی نکرده به مشکل خوردین، همسرت بوده و کار خلافی نکردی، میتونی بری انگلیس کالج درستو ادامه بدی، اما مهاجرت خیلی سخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین چند نفر اینجا دارن بهت میگن این کارو نکن؟؟؟؟چرا میگن؟؟؟چون سنشون بالاست و تجرشون بالاتر.تو الان ...

اره درست حرفت خیلی ها این مشکلات براشون پیش اومده 

پدر و مادر بدی نبودم برای از لحاظ مالی که خیلی خوبن و هرچی خواستم بدون اینکه بگم چرا میخوای برام خریدن ولی من دوست دارم مث امروزی ها لباس بپوشم و اینا

وبهم گیر ندن مثلا هی بهم گیر میدن که چرت اینقدر شلوارک کوتاه یا پاره هست زانوهاش 

به نظرم این به خودم ربط داره که چه جوری لباس بخوام بپوشم من نمیخواستم اینو بگم ولی پسری که باهام تو بیست و سه سالگی بزن سوار میشه و خونه سیصد متری برای خودش داره میتونه هر کثافت کاری بکنه ولی اون فقط من میخواد شاید از نظر تیپ و قیافه و پوشش از نظر پدر مادرم خوب نباشه ولی اون همون کسی که من میخوامش 

من و اون خیلی نزدیک بهم فکر میکنیم از اعتقاداتمون گرفته تا تیپ و مدل پوشش

طبیعیه چون برای یک نسل و یک دهه هستین و تو یک رنج سنی، از خودت بپرس میتونه تو کشور غریب مثل یک مرد کنارت باشه؟؟؟؟ یا بره اونجا غرق دیسکو و کازینوهای اون جا نمیشه ؟ از کجا معلوم عاشق دختر ای خوشگل تر از تو که اون جا هستن هست؟ همیشه جزئیات و مد نظر قرار بده. خارج از کشور رفتن الکی نیست زبانت فول باشه و تحصیلات عالی و یا حرفه و هنر خوب باید داشته باشی، چون هر چقدر هم که پول داشته باشی، یه روز پولت تموم میشه اگه نتونی اون جا مستقل بشی، من خودم با چندتا مدرک هنوز جرات نمی کنم میگم باید فرانسه و زبانم و کامل کنم!

2731
اره درست حرفت خیلی ها این مشکلات براشون پیش اومده  پدر و مادر بدی نبودم برای از لحاظ مالی که خ ...

فکر میکنی فقط پدرومادر تو بهت گیر میدن؟؟؟؟همه ی مدرومادرا گیر میدن.من وقتی راهنمایی بودم بابام میگفت بیرونم میری مقنعه بپوش.الان برای خودم مستقلم هر جور دوست دارم لباس میپوشم.چون اون موقع بچه بودم هر چقدر سنت بره بالا استقلالت بیشتر میشه.اصلا دلیل قانع کننده ای برای فکرت نیست

طبیعیه چون برای یک نسل و یک دهه هستین و تو یک رنج سنی، از خودت بپرس میتونه تو کشور غریب مثل یک مرد ک ...

اره اینا هم هست من تو پست قبلی که برای یکی از عزیزان نوشتم یه سری چیزها رو گفتم ولی خانواده من و اون اینقدر از نظر مالی اکی و خوب هستن اگ کار هم نکنیم و تا آخر عمر تو خونه بشینیم برای نسل بعدی هم پول به اندازه کافی هست

فکر میکنی فقط پدرومادر تو بهت گیر میدن؟؟؟؟همه ی مدرومادرا گیر میدن.من وقتی راهنمایی بودم بابام میگفت ...

اخه من یکی از دوستام تولد گرفته بود که قاطی بود به زور و فرار از خونه رفتم ولی داداشم که ۳ سال از من بزرگ تره روزی با صد تا دختره هرشبم میره مهمونی قاطی چرا به اون گیر نمیدن

اره اینا هم هست من تو پست قبلی که برای یکی از عزیزان نوشتم یه سری چیزها رو گفتم ولی خانواده من و اون ...

فکر نمیکنم تو این شرایط بشه، عمه ی من متخصص زیبایی نمیدونم کجا ساکن هستی اما فقط شیش تا کلینیک زیبایی و لیزر تو شمال تهران داره، خودش هم لندن خونه و زندگی داره و هی در رفت و آمده، تو ترکیه شاید، اما تو کشورهای تاپ و درجه اول به تحصیلات و شغل و مدرک و هنرت خیلی اهمیت میدن حتی زبانت همین‌طور ازت آزمون میگیرن تا نمره ی متوسط نگیری نمیدونی حتی اینتر بزنی، تمام ثروتمندای دنیا هم درجا نمی زنن، حتی نخست وزیرش، بعدشم وقتی شما فرار کنی، دیگه از حمایت مالی خانواده محروم میشی عزیزم. در هر صورت امیدوارم بهترین تصمیم و بگیری 

2738
فکر میکنی فقط پدرومادر تو بهت گیر میدن؟؟؟؟همه ی مدرومادرا گیر میدن.من وقتی راهنمایی بودم بابام میگفت ...

اخه خودشون مشروب میخورن مشکلی نداره ولی اون پسر اگ بخوره میگن بچه سوسول منطق ندارن

اخه من یکی از دوستام تولد گرفته بود که قاطی بود به زور و فرار از خونه رفتم ولی داداشم که ۳ سال از من ...

تو همه یییییی خانواده ها همینه.حتی برای خود من.همه باید فرار کنیم ایندمونو نابود کنیم؟؟؟؟

ببین من نمیخوام بگم پدرو مادرت بی عیبو نقصنو کارشون درسته.نه.اونارو بزار کنار.این فکری که داری غلطه یه ریسک خیلی بزرگه.در صورتی که نتیجه نده واقعا بدبخت میشی.یه راه دیگه پیدا کن.این اشتباست.خواهرانه و دلسوزانه دارم بهت میگم.

فکر نمیکنم تو این شرایط بشه، عمه ی من متخصص زیبایی نمیدونم کجا ساکن هستی اما فقط شیش تا کلینیک زیبای ...

من خونمون تجریش  اخه اینقدر پدرم ملک داره تو ایران که با این تورم همشون هم چندین برابر شده و از کارخونه هم درآمد خانواده رو تامین میکنه

بعدشم من فقط یه مثال زدم ما قرار تو شهر دنیزلی کارکنیم البته اگ بشه

ببین من نمیخوام بگم پدرو مادرت بی عیبو نقصنو کارشون درسته.نه.اونارو بزار کنار.این فکری که داری غلطه ...

میدونم شاید راهی که ریسکش بالا باشه ولی تقریبا تنها چارم

میدونم شاید راهی که ریسکش بالا باشه ولی تقریبا تنها چارم

نه تنها راه چارت نیست بگو اون پسره بیاد خواستگاریت.اصلا امتحان کن ببین مردش هست یا فقط برای عشقولانه بازی خیلی مرده؟؟؟ببین اصلا حاضره بیاد خواستگاریت؟؟؟لگو بیاد خواستگاریت و پدرو مادرتو راضی کنه.توام اصرار کن .اونجوری برات خیلی بهتره.

2706