2733
2734
عنوان

کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 65 پست

[QUOTE=131685184]سلام وا خوب بگو بیاد خاسگاری ...عقد کنید حلقه ای عکسی چیزی  بعد میرید خوب!!!!!!!!!!!!!!!!! چه ...[/QUOTقطعا مخالفت میکنن چون ما میخوایم فقط خارج از ایران به هم برسیم و هیچ کدوممون مشکل ساز برای یکدیگر نباشیم چون خونواده من مخالف خارج از ایرانن 

اهل مواد و اینا که اصلا نیست فقط بعضی اوقات مشروب که اون تو خونواده خودمون هم یه چیز عادیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میدونی چیه وقتی از اعتماد حرف میشنوم خیلی خندم میگیره عشق بچگی من بعر پنج سال باهم بودنمون پا گذاشت رو عشق بچگیمونو گف دیگ نمیخوامت .به همین راحتی سرش حتی قسم میخوردم .هیچکس به اندازه پدر مادر قابل اعتماد نیس 

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی😢

خوب وقتی وضع مالیش خوبه چرا نمیاد بگیرتت بعد برید؟؟؟رفتی و ولت کرد چی؟؟؟اونجا تکوتنها موندی و مجبور شدی برگردی دیگه زندگیت میسه جهنم.پدرو مادرت قله ی قافم باشی دنبالت میان.میتونی باز تو روشون نگاه کنی؟؟؟فکر میکنی یه پسر غریبه بیشتر از مدرومادرت دوستت دارن؟؟؟؟

همه ی اونایی که اینجوری بدبخت شدن یه روزی بکر میکردن که طرفشون واقعا عاشقشونه.یروزی اونی که فکر میکنی عاشقته یجوری دلتو خون میکنه که باورش برات مثل مرگه.بچگانه رفتار نکن.خودتو مادرتو بدبخت نکن

2738
خوب وقتی وضع مالیش خوبه چرا نمیاد بگیرتت بعد برید؟؟؟رفتی و ولت کرد چی؟؟؟اونجا تکوتنها موندی و مجبور ...

خوب اولن اینکه از نظر خونواده من تیپ و قیافش جلف و به ما نمیخوره بعدشم ازدواج هم بکنیم خانواده من نمیزارن من از ایران برم و من و اون به هم قول دادیم وقتی به هم برسیم که بیرون از ایران باشیم

خوب نگید میخواید از ایران برید بعد که زنو شوهر شدید دیگه نمیتونن جلوتونو بگیرن که اونم بگو دو روز طب ...

من دوست ندارم یه چیز دروغ بهشون بگم مامان بابام اگ بفهمن طلاقم میگیرن 

یه درصد فک کن نشه بریم اون موقع مجبورم طلاق بگیرم چون من نمیخوام اون پسر هم به خاطر اینکه تو ایران جلو پیشرفتش بگیرم

2706