2726
عنوان

کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 65 پست
نه من چندین بار حتی خونشم رفتم و حتی بدون اجازه بهم دستم نمیزدم تا اینکه بهش اجازه دادم

عزیزم ربطی نداره خودم ی رفیق دارم ک ب ‌‌شدتتتت عاشقه همسرشه و همسرشم خیلی اذعاش میشه اما ب یکی از دوستامون مخفیانع پیشنهاد دوستی و رابطع داد این ک شوهرشه متعهده در ضمن همسرشم خیلی ادعاش میش بش اعتماد داره و اصلا حتی شکش طرف همسرش نمیره چ فایدع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بنظرم اعتماد صد درصد برای خداست هیچوقت به کسی انقدر اعتماد نکن نمیخوام بهت انرژی منفی بدم اما ...

چون هم من هم خودش به شدت دوست داریم بریم از ترکیه هم بعد چندسال احتمالا میخوایم بریم انگلیس

2728
اره چون دوس پسرم وضع مالی خوبی داره خونواده خودمم که عالیه از این لحاظ

خیلی رویایی فکر میکنی منطقی و عاقلانه فکرکن 

همیشه از یکی برای خودت بت نساز 

۱درصد خطا برای هرکی کنار بزار

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
نه من چندین بار حتی خونشم رفتم و حتی بدون اجازه بهم دستم نمیزدم تا اینکه بهش اجازه دادم

خب این کاملا طبیعیه

این شگرد پسراس برای جلب اعتماد ! 

لطفا آیندتو با دست خودت نابود نکن.

چون هم من هم خودش به شدت دوست داریم بریم از ترکیه هم بعد چندسال احتمالا میخوایم بریم انگلیس

اول عقد کنید بعدش برو تو دختری اون پسره یه درصد فکر کن ولت کنه تو کشور غریب بدون پول و... ب عاقبت کارت فکر کن احساسی عمل نکن از منی ک تجربه دارم اینو قبول کن

سلام وا خوب بگو بیاد خاسگاری ...عقد کنید حلقه ای عکسی چیزی 

بعد میرید خوب!!!!!!!!!!!!!!!!!

چه کاریه!!!

حالت خوبه؟ پدر مادرت بودنا.... حالا بیخبر بزاری بری!

خوب اگر طرف ریگی بکفش نداره بیاد جلو و عقدکنی

البته اگرمطمنی ادم سالمی هس. باشعوره.اهل مواد و مشروب و زن بازی و هیچی نیس

اعتقادات هم بسیار مهم ب زعم من .که طرف معتقد و خداشناس باشه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706