2737
2734
عنوان

اخرین بار که عشقتونو دیدین کی‌بود

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 67 پست

21 ام اسفند دیدمش روز تولدش بود 

مال شهر دیگه هست و الانم راه ها رو بسته ان

دوسش داشتم ولی بد دلمو شکوند هیچ وقت دیگه نمیتونم مثل قبل بشم چون یه دروغ بزرگ بهم گفت ک نابودکننده بود برام

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم براش تنگ شدععععععع....اخخخخخخخ لعنتي كجايي تو بسمه دوريت تورو قران بياااااا🖤🖤🖤🖤😔😔😔😔تورو ...

😔😔😔😔 الهی بگردم 💔💔💔

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
21 ام اسفند دیدمش روز تولدش بود  مال شهر دیگه هست و الانم راه ها رو بسته ان دوسش داشتم ولی بد ...

😔😔😔😔

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2731
😔😔😔😔 الهی بگردم 💔💔💔

چرا اينكارو با من كردي نصف شبي😔😔😔😔  حالا كه گريم انداختي حلالت نميكنم اگه دعا نكني يه بار ديگه بياد پيشم ❤️دعا كن عزيزم  

خسته ام!  از ملاقات کردن ادم های تکراری در جسم ها وبدن های متفاوت 
بچه ها حالا که هستین میشه دعا کنین خواست دلم با صلاح خدا یکی باشه؟🌹

واقعا این دعای منم هست 

ان شاء الله خدا زودتر شمارو به ارزوتون برسونه

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
چرا اينكارو با من كردي نصف شبي😔😔😔😔  حالا كه گريم انداختي حلالت نميكنم اگه دعا نكني يه ...

از ته دلت اگه نماز ميخوني سر نماز 

واقعا این دعای منم هست  ان شاء الله خدا زودتر شمارو به ارزوتون برسونه

ممنون ان شاءالله برا تو هم همینطور دیگه بریدم اما هنوز امید دارم..🙂۵تا صلوات برات فرستادم..

خدایا شکرت😍💖
2738
چرا اينكارو با من كردي نصف شبي😔😔😔😔  حالا كه گريم انداختي حلالت نميكنم اگه دعا نكني يه ...

ای وای واقعا معذرت می خوام‌ نمی خواستم‌کسیو ناراحت کنم‌با‌تمام‌وجودم‌معذرت می‌خوام و ارزو میکنم‌همه‌چی درست بشه برات عزیز دلم  😔😔😔😔

ای وای واقعا معذرت می خوام‌ نمی خواستم‌کسیو ناراحت کنم‌با‌تمام‌وجودم‌معذرت می‌خوام و ارزو میکنم‌همه‌ ...

نه عزيزم اين چه حرفيه ❤️❤️اونطوري گفتم كه واقعا از ته دلت دعام كني ...قربونت برم ...

ممنون ان شاءالله برا تو هم همینطور دیگه بریدم اما هنوز امید دارم..🙂۵تا صلوات برات فرستادم..

منم بریدم هر روز ی اتفاقات جدید و دلسرد کننده

اما چه کنم دلم بدجور گیره 

ممنون فداتشم

منم برات حمد مبخونم

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
شما باهمین الان؟ فدات مرسی🙂🌹

اره

2706