2733
2734

سلام، یه تجربه خوب از (پماد زینک اکسید) 😱👇

اگه بعد از اصلاح صورتتون (با بند، اپیلیدی، موم، شمع و غیره) جوش میزنید و بخاطر این مسئله دیر به دیر اصلاح میکنید، دیگه نگران نباشید 😎🤚

کافیه بعد از اصلاح، یه لایه پماد زینک اکسید روی صورتتون بزنید (هیییییچ گونه سوزشی ایجاد نمیکنه) ولی به شدت ضد التهابه و قرمزی و برجستگی‌های ملتهب رو میخوابونه 😎

اونم خییییلی زود ❤ معجزست ❤

آریترومایسین و الکل در حد جییییغ سوزش میارن 😥، ولی این عالیه 😊😍

فقط حواستون باشه که یکی دو روز مدام بزنید. صورتتون مث ماست، پر از پماد زینک باشه تو خونه 😊

خصوصا شب اول که با همون حالت بخوابید 💕

و فرداشم مدام تمدید کنید 💚🤗

تا تجربیات بعدی، اودافظ ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

زینک خیلی بده هم به مرور تیره میکنه هم لک میندازه هم منافذ میینده جوش زیرپوستی می زنید

شما فکر کن یک مرد سبیل کلفت بغض داره و نشسته تو خودشه بعد میپرسی چی شده  با گریه بهت میگه کاربریمو تونی نی سایت ترکوندن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سایتمون دیگه ببر پلاستیکی نداره هی هی #فضاحت ببر پلاستیکی 
وای اگه جواب بده همیشه دعات میکنم 

عزیزم شک نکن که جواب میده. فقط همون لحظه که اصلاح کردی، صورتت رو با آب سرد بشور، بعد با دست تمیز، یه لایه سفید پماد زینک بمال رو صورتت. قیافه آدم ماست میشه ولی جواب میده. اگه صورتت مثل من حاصلخیز برای جوشه (😁)، شب اول با همون حالت بخواب، فرداشم صورتتو بشور. دوباره بزن. دو سه روز این کار و بکن. دفعات بعدی، کمتر بزن. نه در حد ماست

2706