2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نگاه كردن ب نيمه پر ليوان  مشخصا نديدن كاستي ها  من الان لذت ميبرم از وجود مادرم  ...

خدا پدر شما رو بیامرزه و قرین رحمت قرار بده 🌹

متن خوبی بود ولی جمله آخر یه جوری انگار گفتید بیخیال دنیا باشیم و مخالفم. 

شهر از بالا قشنگه ، آدما از دور....! 

هیچ ارامشی ارامش با خدا بودن نیست 

وقتی خدا عاشقته میذاره نماز بخونی لین یا فلسفا اشتباهه ک ما باید عاشق خدا بلشیم تا نمازمون طولانی شه اما نههه باید خدا عاشقت باشه تا براش بندگی کنی 

هیجی ارامش با خدا حرف زدنو نداره اگه خدارو نداشتی هیچی نداری مخصوصا ارامش

ارامش زندگیمو مدیون خدامم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
آرامش یعنی خودتو با هیچ کس در هیچ زمینه ای مقایسه نکنی نه با بالاتر از خودت نه پایین تر از خودت  ...

بله کاملا درسته حرفتون 

اما چیکار کنم ک تو زندگی زناشوییم ارامش باشم

بله کاملا درسته حرفتون  اما چیکار کنم ک تو زندگی زناشوییم ارامش باشه

ببخشید دوست دارم کمک کنم ولی در رابطه با زندگی زناشویی اصلا اطلاعاتی ندارم. 

فقط در کل گفتم اون جمله رو 🌹

خدا پدر شما رو بیامرزه و قرین رحمت قرار بده 🌹 متن خوبی بود ولی جمله آخر یه جوری انگار گفتید بیخیال ...

بيخيال كم و كاستي ها 

بي خيال نشدن ها 

بي خيال حرف خواهر شوهر مادرشوهر جاري دوست 

بي خيال بنز اخرين مدل داري با پرايد حال كن نداري نشين غصه بخور 

بيخيال كم و كاستي ها  بي خيال نشدن ها  بي خيال حرف خواهر شوهر مادرشوهر جاري دوست  ...

این حرف ها رو یه خانم چندساله داره میزنه؟ 

و اینکه چی شد به این ها رسیدید؟ 

این حرف ها رو یه خانم چندساله داره میزنه؟  و اینکه چی شد به این ها رسیدید؟

براي اينكه بيست سال تموم ارزوي دانشگاه داشتم نرسيدم 

خيلييييييي چيزا ك نرسيدم 

الان بيست و هفتم 

ديدم نه جوونيم رفت بيخيال نشدنها

بنظر من آرامش ینی اولویت برای خودت فقط خودت باشی از کسی توقع نداشته باشی کار به کار کسی نداشته باش ...

اینکه اولویت خودادم باشه شاید یکم گنگ چون وقتی بچه که عزیزترین فرد یا پدرو مادر یا حتی همسایه تو سختی باشه میشه اولویت خود ادم باشه و بعد ارامش داشته باشه ادم تو جایی ما میدونیم انچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند ولی توقع رو قبول دارم 

2706