2726
بیست و سه روزشه نه اصلا نخابیده اتفاقا

دختر من شده که 20ساعت نخوابه

حدودا همون سن بود

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم هستم 

هرشب بیداره 

الانم نشسته با توپ بازی میکنه. 

هفت ماهشه

فردا صبح مادر شوهرم میاد دست میزاره رو آیفون و هی زنگ میزنه اصلن ملاحظه نمیکنه. 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
منم تا صبح بیدارم اما خستگی داره

پسر من تا دو ماهگی نه شب میخوابید نه روز.کلا خوابش ده دقیقه یه ربع بود.میخوابید بعدش بیدار میشد تا دو ساعت گریه میکرد دوباره ده دقیقه میخوابید.واقعا داغون شدم.اما خیر از عمرش ببینه از 4 ماهگی تا الان که دو سالشه ساعت حدود یک میخوابه تا 10-11 صبح

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
پدر# باید بچه رو بگیره دیگه خدایی نامردیه خودم پسرم ولی تنهایی شب تا صبح و صبح تا شب سخته 

خداییش همسرمم خیلی کمک میکنه اما بنده خدا ساعت ۶ باید بیدار بشه کم کم بره سرکار 

2706