1735
1714

نه ازما تازه تنظیم شده

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
         ﷽إِلَهِی أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ خدایا،تو همان‌ هستی که من‌  دوست دارم مرا همانی‌ کن که خودت‌ ‌دوست داری..♥️🍂آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌...   توجهههههههههههه       واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید لطفا❤️

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718
1760
1759
معلم هستم برا بچه هام تو تلگرام کلاس گداشتم ساعت ۹ تا یک و نیم

خدا بهت صبر بده😐

دوس دارم تيكت بارداري بزنم بعدش بفهمم خدا جون يه دختر خوشكل بهم هديه داده به اميد اون روز البته فعلا تو فكرشم اقدامي صورت نگرفته🤪😍

وای اره عینهو جغد شدم هر روزم کلی کلاس و درس

خودت باش . مگه خودت چشه  ؟ هر چقدر هم تلاش کنی مثل کسی  بشی بازم تو دومی و تقلبی هستی.  همه آدم ها خاصن تا وقتی خودشون باشن😉ولی این به این معنا نیست که هر غلطی دلت خواست بکنی و بگی من اینم دیگه. از آدم با تجربه و عاقل ، از کتاب و روانشناسی و مهم تر از همه دین کمک بگیر و به  شخصیت ایده آل بساز  . حالا سعی کن شبیه اون بشی . همین الان پاشو ارایشت رو پاک کن  و یه ماسک بزار . یه کتاب بردار  بخون . از همین امروز یه چله شروع کن و یکی یکی اخلاق های بدت رو ترک کن .میدونم سخته ولی شدنیه . همین اتفاق های کوچیک تو رو شکل میده . بر اساس حرف دیگران زندگی نکن . و هر چیز رو با تحقیق و منبع موثق پیگیری کن . این شامل یه پیامک زدن هم میشه . چون دهن مردم همیشه بازه و هر کاری کنی یچیزی میگن. یادت باشه کسی مهم تر از خودت نیست پس به خودت اهمیت بده 🙃
1651