2733
2734

جفت بچه هام پسرن با فاصله سو نیم سال.اصلا انگار صورتم ماله بدنم نیست.دیروز بابام میگفت چرا انقد سیاه شدی ساق پاهام و دستام ک افتضاحه سفید بودم.بنظرتون درست میشه.یا باید برم دکتر دارو بخورم پسرم الان یازده ماهشه

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه برگشت ب روز اول.غصه نداره

خود بخود؟؟

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب
2728
من زیربغلم و زیرگردنم خیلی سیاه شده منم بچم پسر

خیالت راحت سفید میشه از روز اول بهتر

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738
شاید لاغر شدی اینطوری به نظر میای

نه اصلا کاملا سیاه شدم😢😢

از کم خوابیه کم خونی

واقعا؟؟

خدا کنه فعلا ۲۰ روزه زایمان کردم

من دختره گردنم و بدنم وحشتناک شده بود اصلا ی طوری  ک نگم گفتم تا اخر عمر میمونه الان دخترم یکسالشه خیلی خوب شدم .حتی ترکای شکمم ناپدیدشدن.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
تو بارداری تغییر کنی یه چیزیاین همه مدت بعدش دیگه ربطی به بارداری نداره

اتفاقا یکی میگفت بچتو از شیر بگیری خوب میشی همسرمم میگفت سر پسر اولمون همینطوری بودی درست شدی یادت نمیاد .نمیدونم والا با پریودیم رنگم یه درجه روشن تر شد اخه بعد چهارماه

2706