2737
2734

دوستان من امروز تقریبا پاک شدم ولی یه لکه هایی دیدم که مطمئنم فردا روز پاکیمه میخام اقدام کنم؟

دیروز هم تخمدان چپم درد میکرد 

من سه ماهه پیش هم سقط داشتم 

بنظرتون فردا برای اقدام خوبه؟

ویه سوال اینکه واقعا روز اقدام توی جنسیت تاثیر داره؟چند درصد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من که تاحالا اقدام نداشتم ولی شنیدم بهترین زمانش روز تخمک گذاریه  ینی اگر پریودتون منظمه ۱۴ رو ...

من الان روز ده پریودم 5 روز خونریزی داشتم 4روزی هم تقریبا لکه بعد از سقطم اینجور شده

همیشه روز سوم یا چهارم میرم  از بارداری ک نمیتونه باشه نه؟ چون بعدداز. اخرین رابطم تا الان ۳ ...

نه فکرنکنم باردارباشی عزیزم همون نباید تو پریدی بری حموم ضرر داره اخه تو پرید میشی امکان نداره باردار باشی

کاش با دکترتون هم بابت لک بینی هم بابت اقدام صحبت کنید یه مشاوره بگیرید ازش 

سونو دادم همه چیز اوکی بود ولی بابت اقدام نرفتم پیشش

سه ماه پیشم با اولین اقدامم باردار شدم 

بنظرتون فردا اقدام داشته باشم باوحودی که تازه پاک شدم احتمال بارداری هست 

نه فکرنکنم باردارباشی عزیزم همون نباید تو پریدی بری حموم ضرر داره اخه تو پرید میشی امکان نداره باردا ...

والا راستش من چون عقدم با اینکه پریود میشم با کوچیک ترین علائمی فکر میکنم حاملم خیلی دوران سخت و پر استرسیه 😓

الان پریودم دیروز تموم شده امروز سینه درد و کمر درد گرفتم 

همیشه روز سوم یا چهارم میرم  از بارداری ک نمیتونه باشه نه؟ چون بعدداز. اخرین رابطم تا الان ۳ ...

پرید ک شدی ازت لخته میومد یا خون قهوه ای میومد میگن اگ لخته بیاد حامله نمیشه آدم

2706