2737
2734
عنوان

بیاین بگین محبت های شوهرتون وقتی سرما خورده بودین یا مریض بودین.

| مشاهده متن کامل بحث + 2976 بازدید | 102 پست

سر حاملگی م حالم خیلی بد می‌شد همیشه سرمو ماساژ میداد مو هامو نوازش می‌کرد  ما در اتاق خوابمون رو به روی در ورودی یه روز که سرمو گزاشته بود رو پاهاش موهامو نوازش می‌کرد پسته میزاشت دهنم یهو مادر شوهرم در باز کرد چشم تو چشم حالا شوهرم هی هواسش نیست میگه باید بخوری به خاطر من مامانش رفته بود خونه سون گفته بود خدا شانس بده لقمه هم پسرم میزاره دهنش🤭😂😂 البته ناگفته نماند خونه جارو می کشید ظرف میشست لباساشو هم خودش اتو میزد اگه اینارو میفهمید مادرشوهرم سکته می‌کرد شوهرم طفلی باز میگفت به جای نگی کار کردم اخه خیلی تنبله  گوشیش رو از یه متر اون ور تر ورنمی داره 

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من میگه من میرم بخوابم اگه حالت بدتر شد صدام کن... آخه لامصب حالم بده الان

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
2731
انفولانزا داشتم اوایل پاییز رفتیم دکتر اومدیم نشست ابمیوه گرفت دستی  به همه داد خودشم خورد گفت ...

واااي ميخواستي بش بگي مرسي هستي😐😂

بیاین اینجا از تجربه های زیباییتون بگید 👇https://www.instagram.com/skin_beauty_care1/
🧐🧐🧐🧐🤪🤪🤪راس میگی واقعا اینطوریه 🤯؟

اره خب

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

انقد توخونه لباس نمیپوشی همین میشه دیگ

ه.پاسو پاشو بریم دکتر.

نمیخواد بیا بشین خودم میشورمش

داروهاتو خوردی

همشو با حالت عصبی میگه😂

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤

وقتی پریود بشم حالم بد باشه میگه باییددد کباب بخورییییم چند وقته ضعیف شدیممم😐😐نمیدونم چرا فکر میکنه خودشو بچه ها هم با من پریود میشن😑😑حالامن حالت تهوع هم دارم دلم غذا نمیخواد میگه نهههه باید بخوریم و خودش هم بیشتر از من میخوره🙄🙄

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
سر حاملگی م حالم خیلی بد می‌شد همیشه سرمو ماساژ میداد مو هامو نوازش می‌کرد  ما در اتاق خوابمون ...

چ حسی داشتی اون لحظه؟من جای تو ذوق زده شدم...خوبه دیگه ،مادر شوهرت فهمید ک شوهرت دوستت داره

این دو هفته ک کدونا گرفتم قرنطینه بودم خدا خیرش بده همه کارامو کرد تا خوب شدم اشپزی جاروبرقی گشیدن ل ...

ی لحظه فک کردم خواهرمی😉

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
2706