2737
2734
عنوان

ادم باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عاقا من باردارم به شخصه از این کیکا میزارن دلم میخواد خودم بلد نیستم درست کنم تو این وضعیت بد نمیشه بری بیرون بخری همش میگم شانس منه الان همش باید تواین بستنی فروشیا ولو بودم که اینجوری شد چقد دلم شیرینی خامه میخواد.پیتزای بیرون .کلا هرچی باشه فقط بیرونی باشه 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2738

بنظرم یکم دارید سخت می گیرید....مثلا من تاپیکای ترسناک دوست ندارم پس وارد نمیشم 

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
الان پیتزا لاکچریه

پیتزا وای خیلی دلم می خواد ،ولی نمیتونم بخورم پرهیز غذایی دارم ،بار اخر یادم نیس کی خوردم😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

من هیچوقت عکس غذا نمیزارم و نزاشتم به نظرم کار چیپیه

ولی دوست عزیز هیچ کس نمیتونه آدما رو تغییر بده بهتره آدم خودشو تغییر بده

نمیدونم یه موضوعی هست که خیلیا متوجهش نمیشن

تاپیکی که اذیتت میکنه کافیه نری کلیک نکنی روش

معمولا از عنوان مشخصه

یا پیجی که دوس نداری و فالو نکن مگه مجبوری آخه؟

(شمای نوعی و گفتم)

🍃💜

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2706