2726
عنوان

دکوراسیون

179 بازدید | 15 پست

دوباره تاپیک زدم  ی سوال دیگه بپرسم .بنظرتون اون دیوار پشت مبلاس تقریبا..بد نمیشه تی وی بزنیم روش؟اصلا جاشو دوست ندارم.ولی جای دیگه یی نیس،عکس دیوارو الان میذارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم اون مبلی که پشتش پردست رو بیارید وسط مبلا بزارید تلویزیون رو بزارید جلو پرده

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

یه میز تلویزیون کوتاه و شیشه ای خیلی شیک میشه

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
بخدا من اگه خونه بزرگ داشتم چیکارا ک نمیکردم  ولی خونم خیییلی کوچیکه☹️

خوبه والا خونه‌ت، الهی که خدا بزرگترشو بهت بده 😊

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

به نظرم نزن ب دیوار جلوی پرده یه میزتلویزیون کوتاه بزار دیوارهای خالی کنارش رو مبل بزار

وقتایی ک مهمون ندارین و خودتونین یه جوری راه بچه رو به میز تلویزیون ببند مثلا قالی پشتی یا چیزی بزار نتونه بره اون سمت

لاحول ولا قوة الا بالله هو العلي العظيم🧿♥️
2706