2703
2553
عنوان

اگه شوهرتون ....

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اول مقصر بودم دوسش نداشتم الان اونم بدتر از قبلم شد و دوسم نداره. البته اونم مقصز بود چون موقع اش ...

خب وقتی میدونسته دوسش نداری ولی ازدواج کرده یعنی خیییلی دوستت داشته الانم رفتارای شما روش تاثیر منفی گذاشته دیگه حق داره.ولی همینکه از شما محبت ببینه اونم حسش برمیگرده

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
2720
خب وقتی میدونسته دوسش نداری ولی ازدواج کرده یعنی خیییلی دوستت داشته الانم رفتارای شما روش تاثیر منفی ...

توقعاتشم بالاست. ولی درسته حرفتون. باشه عزیزم گرم تر میشم. البته تلاشمو کردم خدایشش

دقیقاااا همینه. 

از همسر اولتم بخاطر همین سرد بودنت جدا شدی؟

بعضی آدما واقعا لایق دوست داشتن نیستن

اگه آدم خوبیه و لیاقت داره بهش محبت کن بخاطر زندگی خودت

از همسر اولتم بخاطر همین سرد بودنت جدا شدی؟ بعضی آدما واقعا لایق دوست داشتن نیستن اگه آدم خوبیه و ...

نه اون نامزد اشغالم بعد دوهفته عقد ولم کرد . شخصیتمون نمیخورد. من اروم کم حرف . اونم هیجانی شیطون..

با این همسرمم با اینکه ادم بدی نیس ولی مغرور و مرد سالاره!!! خیلی شرایط بدی داشت و داره ساختم همه جوره. تحمل کردم خدایی . خودم از اول زیاد نمیخواستم.

شوهرم. قدرنمیدونه. از حرفاش مشخصه میگه چیکار کردی مگه. دیگه نمیگه ورشکست شد باهاش موندم . از کاراش نمیگفت.مسئولیت خانوادش باهاش بود خودمو به کوری و لالی زدم و مشغول کردم. اون قدر برام خرج نکرد تازه خونوادم کمک حالمون بودن بازم صدام درنیومد. تا 12 شب تنها تو خونه . ناراحت میشم ک درجه تحملمو نمیبینه. 

2714
نه اون نامزد اشغالم بعد دوهفته عقد ولم کرد . شخصیتمون نمیخورد. من اروم کم حرف . اونم هیجانی شیطون.. ...

ایشالا مشکلت حل بشه ولی برا طلاق دیر نمیشه همه راه هارو برو بعدا پشیمون نشی 

شوهر منم دروغگو و نمک نشناس و تحت تاثیر مامان خییییلی عوضیشه همه مشکل دارن  منم خیلی شاکی بودم همیشه از زندگیم ولی اینجا یه چیزایی خوندم که دیدم بابا شوهرم فرشته س😁 خدایی هزار تا خوبی داره ۳تا بدی ولی خب این ۳تا خیلی زندگیمونو تحت الشعاع قراز داده

شوهرم. قدرنمیدونه. از حرفاش مشخصه میگه چیکار کردی مگه. دیگه نمیگه ورشکست شد باهاش موندم . از کاراش ن ...

از شوهر من نمک نشناس تر هنوز خدا خلق نکرده البته حرفاشو مامانش یادش میده اینا که گفتی پیشش هیچه😂

ایشالا مشکلت حل بشه ولی برا طلاق دیر نمیشه همه راه هارو برو بعدا پشیمون نشی  شوهر منم دروغگو و ...

میدونم شوهر منم مامانیه چون پدر نداشت اینجوری بار اومده پسر بزرگ بود یه سری چیزا عادت شده واسش.همیشه خانوادش براش الویت بودن. منم همه سکوتام بخاطر بابام بوده چون هیچ کاری واسش نکردم حداقل خواستم ابروشو حفظ کنم..