1711
1714

ندارم چیه بابا اه اه  😝

و چه زود دیر میشود و چه دیر میفهمیم و چه بد تنگ میشود دلی که تنگی براش جایی ندارد و چه چرت میگزرد زندگی که معنایی نداردو چه تلخ میشود تلخی که برایمان طمعی ندارد و چه بسیار اندک میشود در دنیایی که حرف حق ارزش ندارد ....# 

دارم و خیلی ازش راضیم کلا محبوب ترین برندمع

به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو🤨

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

احساس شمارا به آیفونتون نمیدونم ولی احساس من به بعضی آیفون دارا اینه که خودشاخ پنداری دارن....

دلم میخواد بهشون بگم عزیزم مازراتی نداری که یه گوشی ساده ست🙄

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤ هرچه تبر زدی مرا، زخم نشد، جوانه شد💕🌱 میشه لطفا برای رسیدن به خواسته ی دلم یه صلوات مهمونم کنی؟!
1718

خیلی عذررررر میخوام چرا مثله عقده ای ها رفتار میکنید یعنی چی حستون رو بگید نسبت به اینکه آیفون دارید😒

امضامو اگر دوست داشتید بازم بروزش میکنم😍.    ‏رفته بودیم یه عروسی، شامش سلف سرویس بود. داشتم شام می کشیدم، صاحب مجلس اومد بهم گفت مرتیکه یکم شخصیت داشته باش.حالا من بی شخصیت بودم یا اون که اومد کبابا رو از توی جیبم در آورد؟😒بعد کرونا تو مترو جام رو فقط به معلولین و خانم های باردار میدم،اون سالمندی که کرونا نکشتش، نیم ساعتم سرپا وایسه قطعنا چیزیش نمیشه😂 امروز داشتم با گوشیم کار میکردم نوتیف اومد برداشتم دیدم اپ مراقبت از سلامتی و قدم شمار گوشیمه. نوشته بود هشدار! داداش داری زخم بستر میگیری😅🙈.‏عمه دوستم یه خونه واسش خریده بهش هدیه داده. عمه واقعی اینه. عمه من فقط بدرد فحش خوردن میخوره 😒.تو پیاده روهای مشهد که راه میری فاصله ات با نفر جلویی باید ۱.۵ برابر شهرهای دیگه باشه چون شاید طرف یهو دولا شه به آقا سلام بده😐😅.‏                                                                  نی نی یار گفتن غیر اخلاقی نباشه منم غیراخلاقیارو پاک کردم😁
1716

ندارم و واقعا ذوقی ندارم نسبت بهش

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعی ترین و مقدس ترین عشق یه زن عشق به شوهر خودش هست .عشق اول هم معمولا یه پسری هست  از فامیل و یا آشنا و یا همسایه و یا همکلاسی دانشگاه و یا حتی مورد داشتیم شاگرد بقال محله 😑که تو دوران اوج احساساتمون به خاطر یک یا چند تا ویژگیشون نظرمونو جلب کردن و عاشقشون شدیم . اصلا عشق اول چیز خاص و مقدسی نیس که خیلیا میگن . از یاد نمیره مگه اینکه آلزایمر بگیریم ولی حسه کاملا می تونه ازبین بره . عشق مقدس و واقعیمون رو فدای چیزی که بهش میگیم " عشق اول" نکنیم و حتی تو ذهنمون هم به عزیزمون خیانت نکنیم.  (منظورم از عشق  در اینجا فقط همون عشق مصطلح و همون حس خاص هر انسان به یک جنس مخالف هست و نه عشق به خدا و شهادت و خوبی  و بچه....)
احساس شمارا به آیفونتون نمیدونم ولی احساس من به بعضی آیفون دارا اینه که خودشاخ پنداری دارن.... دلم ...

🤣🤣🤣🤣واقعا بعضيا همينجورن ....ولي من اهنگشو هم عوض كردم از بس بدم مياد جلب توجه باشه

1709
[QUOTE=131676947]دارم و خیلی ازش راضیم کلا محبوب ترین برندمع[/QUO چراانقد میگن مشکل داره و اذیت میک ...

محدودیت زیاد دارع تو ایران 

هر برنامع ای نمیش نصب کرد 

بعد اینکع ایفون در واقع برای مهندسا کاربرد بهتری دار کار کردن باهاش براشون راحت ترع

به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو🤨
1712