1874
2075

هم کالباسش وخودم درست کردم هم خمیرش و هم خود پیتزا رو😋😋😋😋جاتون خالی بود دلتون نخواد🥰

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077
2051
2082
حاضرم 500 تومن بدم یه هات داگ هیچ فست فودی باز نیست 😭

وا خب خودت درست کن

خواهش میکنم بخونید           1.سوره حشر سوره سلامتیست شدیداااااااااا تاثیر گذاره بخصوص دو آیه آخر ، برای سلامتی با معنی و طمانینه خوندن معجزه میکنه انشالا  ، یه چیز دیگه  2. داروی امامکاظمم به نظر من خیلی موثره برای درمان یا پیشگیری کرونا هم تحقیق کردم هم تجربه
طرز تهیه کالباسش رو توضیح بده لطفا

خیلی ساده درست کردم ولی عالی شده بود ببین سینه مرغ و با۳تاحبه سیر ونصف فلفل دلمه ای دوبارچرخ کردم بعدداخلش ۳قاشق آرد و یه تخم مرغ زدم وورز دادم بعد داخل پلاستیک فریزر انداختم و سفتش کردم دوباره داخل یه پلاستیک فریزر دیگه انداختم یکساعت وبیست دقیقه گذاشتمش داخل آب جوش خورد بعد گذاشتمش داخل یخچال تافرداش

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤
مثل بیرون نمیشه 😅

پیتزا میخوش عااااااالیه اگه تهرانی

خواهش میکنم بخونید           1.سوره حشر سوره سلامتیست شدیداااااااااا تاثیر گذاره بخصوص دو آیه آخر ، برای سلامتی با معنی و طمانینه خوندن معجزه میکنه انشالا  ، یه چیز دیگه  2. داروی امامکاظمم به نظر من خیلی موثره برای درمان یا پیشگیری کرونا هم تحقیق کردم هم تجربه
1718