2737
2734

لایک

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سراغ داشتین منم لایک کنین

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2728

منم لایک کنید

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
2738

خب مثل این که کسی نظر نداره 

میتونین پیج اینستا درست کنین و بعد از مدتی از تبلیغات کسب درامد کنین.

برای شرکت های مختلف داخل تلگرام و... تبلیغات کنین.

از اپلیکیشن های زیر مجموعه گیری استفاده کنین و درامد داشته باشین.

بعضی کسب و کار ها درصد از فروش میدن میتونین صحبت کنین و داخل تلگرام و... تبلیغ کنین و درصد بگیرین.

و...

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
من تلگرام دارم اما اینستاندارم

خب نصب کنین.

اکثرا از کار اینترنتی ی تصور هلو برو تو گلو دارن.

ولی اینطور نیست سختی داره و صبر و حوصله زیاد میخواد.

یا اینستا تبلیغ بگیر یا برو بورس یاد بگیر. من خودم بورس بلد نیستم خیلی ولی اطرافیان رفتن بلد بشی کار کنی پیشرفت میکنی توش

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
شما انجام میدین

قبلا پیج اینستا داشتم و از تبلیغات درامد داشتم.

اما فروختمش فعلا ندارم.

2706