1711
1714
عنوان

بیاین در مورد چهره دوستم نظر بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2104 بازدید | 148 پست

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

اسم دوستت فاطمه نیست؟؟؟؟؟

🌹صد سال دگر اگر بیایی🌹 بر تربت من قدم گذاری بویت شنوم ز جای خیزم🌹 گویم که شهید کربلایی 😭من آمده بودم تا لبهای تو را بوسم 🌹دیدم که نداری سر ای کاش نمیدیم برخیز🌹 و ببین جنگی ست در بین سپه داران بهر سر آب آور ای کاش نمیدیدم ای کاش نمیدیدم 😭اللهم الرزقنا شفاعته الحسین یوم الورود.🌹
1718

طبیعی و زیبا. فقط عکس از زاویه‌ی بدی گرفته‌شده

با شما از زخمی سخن می‌گویم برآمده از نیزه‌های نادانی و ما همه قربانی آنیم؛ کسی دوستدار حقیقت نیست، همه دوستدار مصلحت‌اند...بهرام بیضایی💔

زشته

♥یه روز چشامو خوب که باز کردم دیدم هیشکی دور و برم نیس خوب که نگاه کردم خودمو زخمی و خونی و تو بد وضعیتی دیدم اون وقت بود که اشکام سرازیر شد دنبال یکی میگشتم که بگه من چم شده بعد دیدم هر کی داره داره زخمای خودشو میبنده بیشتر بستگانم بودن حتی بابا مامانم بعد دیدم تیکه های گوشتی که از بدن من کنده شدن رو اونا دارن پیوند میزنن به بدن خودشون تا بهتر شن اره هر کدوم از من یه چیزی کنده بودن دست کردم تو قلبم اونم جاش نبود بعد اون روز بود که دیدم من هیشکی رو نداشتم و ندارم زار زدم عر زدم حتی کسی برنگشت نگام کنه اره من هیشکی رو نداشتم وقتی که تو حال خودم نبودم مواظبم باشع تا تیکه تیکم نکنن از اون روز سنگ شد مریض شدم روانی شدم ولی سعی کردم از اون به بعد خودمو بسازم تنهایی ... اره این همون دنیایی لعنتی بود  که باید تنها متولد میشدی  و تنها مردی ، و من اینو دیر فهمیدم #
1716

وای اینو من میشناسم

اگه رنگ بودم قرمز اگه فصل بودم بهار اگه طبیعت بودم دریااگه گل بودم رز اگه میوه گیلاس اگه ساز بودم پیانو اگه خواننده بودم شادمهر اگه غذا بودم فسنجون اگه حیوان بودم سنجاب اگه پرنده بودم عقاب اگه شغل بودم معلم اگه اشیاء بودم ساعت اگه لوازم آرایشی بودم رژ اگه حس بودم عشق اگه لباس بودم مانتو اگه ماشین بودم پورشه اگه عدد بودم ۱۴۰۰ اگه درخت بودم سرو اگه یه روز از هفته بودم چهار شنبه اگه ماه بودم فروردین اگه فیلم بودم عشق ممنوع اگه صدا بودم صدای امواج دریا اگه آب و هوا بودم بارونی اگه کتاب بودم شازده کوچولو اگه اعضای بدن بودم قلب اگه شعر بودم با من مدارا کن برایت خانه خواهم ساخت با دست هایم سقف بر کاشانه خواهم ساخت هرچند خود یک کوه دردم از فراغ تو قدری مدارا کن برایت شانه خواهم ساخت.
1436

اسی از این زاویه فقط سوراخهای بینیش دیده میشه و چشمش قیچ افتاده.عکس از زاویه بهتر بذار😅😅😅

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚
از چی؟😅😅😅

از همون مریضا

🌹صد سال دگر اگر بیایی🌹 بر تربت من قدم گذاری بویت شنوم ز جای خیزم🌹 گویم که شهید کربلایی 😭من آمده بودم تا لبهای تو را بوسم 🌹دیدم که نداری سر ای کاش نمیدیم برخیز🌹 و ببین جنگی ست در بین سپه داران بهر سر آب آور ای کاش نمیدیدم ای کاش نمیدیدم 😭اللهم الرزقنا شفاعته الحسین یوم الورود.🌹
1712