2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم از ظهر تا عصر یه فلاسک دم میکنم میخورم 

عصرا میرم خونه مامانم تا اخر شب هم یه فلاسک اونجا میخورم 

البته بدون قند و کمرنگ میخورم 

هر صبح هم یه لیوان چای سبز و بادرنجبویه

اون وسط مسطا هم دو سه تا شات قهوه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
منم از ظهر تا عصر یه فلاسک دم میکنم میخورم  عصرا میرم خونه مامانم تا اخر شب هم یه فلاسک اونجا ...

نشاشی چه خبره

خواهشاا پیامک خصوصی منو ببین  اصلا پیامی نیومده خسته شدممممم چی کارش کنم؟
2738
نشاشی چه خبره

شیر میدم 

انگار بدنم میطلبه!

حالا بشاشم! مگه میام تو دسشویی شما جیش میکنم که نگرانی؟😂

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

چایی سردیه حداقل توش زنجبیل و دارچین بریز 

یا به جاش دمنوش بخور......

در ضمن چایی اعتیاد آورم هست

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
 شنیدم میگن تو چایی یه ماده ی اعتیاد آور اضافه میکنن

درست شنیدی به خاطر اینکه یکی از بزرگترین تجارت های دنیاست....

ایرانیان قدیم هرگز چایی نمیخوردن و چایی رو دور مزارعشون میکاشتن چون هیچ جانوری نزدیک گیاه چای نمیشده و مزارعشون در امان میمونده....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
نشاشی چه خبره

😂منم عاشق چایی هستم فرتو فرت بریزی بخوری تو یه حیاط بزرگ جا پهن کنی بساط چای و میوه و دورهمی هم پهن باشه ....خدایا کرونارو نابود کن بزار ما دوباره به زندگی اروم و خوشمون برگردیم 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
2706