2410
2553
عنوان

پرده خریدم حرصمو دراورد دوسش ندارم😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4474 بازدید | 30 پست

خوبه مبارکت باشه دیگه میخواستی چی بزنی.

ساده خوبه ولی تنوع باید بده آدم.الان من پرده دارم گرونم خریدم خیلی هم شیکه و مد روز اما واسه تنوع در آوردم یه ساده زدم. مهم اینه حال خونه عوض بشه سخت نگیر

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ولی هیچ وقت از مد نمیره اما پرده تو خیلیییییی نازه و مشخصه گرون قیمته فقط مشکله اون در هس ک با ...

والا ازین پرکارترو جدید تر تو بازار نبود چون خونه خودم اومدم مهمون قرار بیاد گرفتم تا تابستون یه حریر شاینم میگرم اینو در میارم روش نگینو مروارید دار خراب میشه حتما.یجور حریر سنگینم هست تابستون میگیرم خیلی ناز 

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب
والا ازین پرکارترو جدید تر تو بازار نبود چون خونه خودم اومدم مهمون قرار بیاد گرفتم تا تابستون یه حری ...

اره عزیزم ماشاالله خیلی خوش سلیقه ایییی

فَـرق‌داری‌با‌هَـرکِسی‌کِ‌دورَمِه‌جٰـانانَم؛)💛😍
2720
مدل قابی مدنیست فلت مدشده

اینکه قاب نیست فلته

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب
خوبه مبارکت باشه دیگه میخواستی چی بزنی.  ساده خوبه ولی تنوع باید بده آدم.الان من پرده دارم گرو ...

همون بخدا انقد زشتن دکوراشون ادم خندش میگیر مجبوری یچیزی بگیری اونم معلوم نیست بعد نصب چطور بشه البته من خودم میدونم خیلی دیگه مشکل پسندم 

2714
من فک کردم قابه ببخشید

نه عزیزم منم از قاب متنفرم ماله عهد بوقه😂😂

ممنون خدا خیرتون بده بچه ها😗😗😗

2706