2733
2734

اصلا انگار هیچ ویژگی مثبتی نمیبینن منم به خاطر شوهرم هیچی نمیگم

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟

غیر مستقیم بگو

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

شما خیلی اشتباه میکنی هیچی نمیگی

یه بار بزن تو دهنشون دفعه دیگه خودشون دهنشونو میبندن

🍼🍼یک عدد نی نی خوشگل تپل مپل تودلمه😎    خدایا‌شکرت که نعمت مادر شدن رو به من عطا کردی🤰🏻-->🤱🏻

اوه نذارااااا

بیخود کردن

مردم بچه های داغون خودشونو میبرن بالا

احترام بچه ب زبونه

برو تو شکمشون و جواب بده

و الکی الکی هی از همه چی بچت تعریف کن و قربون صدقه برو تو جمع

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 

من باشم چپ و راست میگم بچم کپیه شماس ،اینجوری عیبیم بزارن ینی خودشونم عیب دارن

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2706