1711
1707
دست بهشون نزن اب حدالامکان نزن همون پنبه که گفتم ب سوزش فک نکن 

شاید مال شما جای بهتری بوده من قشنگ بین دوتا لبه اونجا که پوست نازکتره همش میترسم بره داخلم

شما چه مرحله ای بودید اخه خوندم این مرحله سرطانی شدنه دوراز جونموک

بابا این دکتراهم دیگه شورشودراوردن هیچیت نی خیالت راحت راحت فقط کارایی ک گفتم بکن یک هفته انجام بده پنبه باید شبانه روزباشتشاابم بهش نزن بعد اگه خوب نشدی برودکتر

خودم احساس میکنم داره بزرگتر میشه میگم کاش دست کاری نمیکردم 

ببین سوزشش فقط ۱ دقیقس تحمل کن روزی ۳بار بزن مخصوصا موقع خواب که نخوای بری دستشویی.روزای اول میسوزه بعد کمتر میشه دکتر هم نمیخاد بری.منم دستکاری کردم زیاد شد داشتم سکته میکردم وحشتناک شده بود خدا خیر بده یکی گف سرکه سیب بزن به ۱ هفته خوب شد 

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713
1665
مال همه همونجامیزنه چون بخاطررابطه ست بیشتر...درسته ولی از هزینه الکی کردن واین دکترواون دکترخیلی به ...

اخه یه سریا گفتن کنار پا ویا بالا اونجا من دقیق نزدیک داخله 

این چه دردی بود خدا اومد دارم دق میکنم همش میترسم به داخلم بزنه چکار کنم از کجا بدونیم داخل واژن ندا ...

نگران نباش چیز خاصی نیس اگ نوع شامزده و هجده باشی دهانه رحمت میزنه ک اونم میفرستنت کولپوسکوپی و نمونه برداری .دقیق بگو نوع چندی 😂😂😂یعنی در همه زمینه ها سلطان تجربم

شما کجا زده بود کنارها

منم  همون وسط پر شده بود بین دو لبه که پوستشم حساس و نازکه.همین الان پاشو بزن بخواب هر روز بزن که زیادتر نشه.منم وقتی میزدم ضعف میکردم اما به نتیجش می ارزید 

نگران نباش چیز خاصی نیس اگ نوع شامزده و هجده باشی دهانه رحمت میزنه ک اونم میفرستنت کولپوسکوپی و نمون ...

من نوع ۵۹ بودم برا کولپوسکوپی رفتم نمونه هم ازم گرفتم جوابشم اوردم ولی نبردم پیش دکتر

باشه ممنونم از اینکه وقت گذاشتی 

ب حرف اینا گوش نکن سرکه سیب نزن پوستش ب مرور نازک تر میشه برو بیمارستان های دولتی فریز میکنن با دفترچه و کمترین هزینه سایت hpvspoortی همچین اسمی داره گوگل بزنی میاد برو بخون کلی اطلاعات میدن بهت

1709
منم  همون وسط پر شده بود بین دو لبه که پوستشم حساس و نازکه.همین الان پاشو بزن بخواب هر روز بزن ...

خیلی ازت ممنونم که وقت گذاشتی یه ساعت پیش گذاشتم ولی نتونستم تحمل کنم الان باز میرم میزارم

من نوع ۵۹ بودم برا کولپوسکوپی رفتم نمونه هم ازم گرفتم جوابشم اوردم ولی نبردم پیش دکتر

خب نرمال زده برات?نوع 59زیاد خطرناک نیس سرطانی نیس من ده نوع تایپ داشتم شاید باورت نشه😎😂😂😂

در حدی بیخال شدم تموم شد رفت همه نوع هامم سرطانی بودن دور از جونم مربوط ب دو سال پیشه

1651