2726
عنوان

دارم روانی میشم

269 بازدید | 16 پست

زخم زبون نزنین، راهنمایی لازمم

امروز روز خوبی بود برام، پر از ارامش

یه چای درست کردم خوردم،، چند تا دونه شکلات،  رفتم پیاده روی حدود نیم ساعت ،

یک ساعت با هندزفری با صدای بلند اشتباه خوب بهرامو گوش دادم!!

فیلم مورد علاقم، خوش رفتاری اطرافیان!!

تهه دلم سیاه، اخه چرا امید ندارم به زندگی؟

همش فکر میکنم انقد حالم در عین داغونی خوبه که علامت مرگه!!!!

ولی امروز نخندیدم، کلی وقته فقط لبخند میزنم، شکست خورده نیستم ولی خشک شده رفتارم!

تو مهمونی های خانوادگی شرکت نمیکنم ،اگرم برم ، حرف نمیزنم، ساکتم، عین چوب خشک!!!

توقعم از دیگران به صفر، تکیه به بقیه به پایین ترین حالش رسیده!! درونگرام اما فقط برا جمع های خانوادگی بابام اینا، تو گروه دوستام از همه پر سر و صدا ترم و پیش اقوام مادری خود برتر بین و جدی

روانشناس داریم؟

بخند! همین الان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد پیچیده ای..مخم رگ به رگ شد...

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2728

بنظرم یه کم مثبت نگر باش😍

خود واقعیتو پیدا کن و لذّت ببر😊 سر درگمی، انقد به خودت نگو  خوشحال نیستم سیاهم و.....اینا فقط تلقین میشه و عصبیت میکنه.

یه کم بیخیال باش  بسپُر به خدا❤ خودتو رها کن و امیدت به خدا باشه.

وای منمممم ! من اصلا نمیخندم بهترین جاها و کارهارو‌میکنم ولی بغل برج ایفلم باشم باز خوشحال نیستم از ...

مشکل چیه؟ من تو عروسی بهترین رفیقم وقتی همه چیز در وفق مردا بود، تهه دلم شور میزد و اصلا نمیتونستم لذت ببرم

بخند! همین الان
امید نداری ب زندگی این اصلا خوب نیس آدم بدون هدف میشه مرده متحرک

من ازون بچه هایی بودم که وقتی میپرسیدن میخای چیکاره شی فقط عین گاو زل میزدم تو چش طرف

بخند! همین الان
مشکل چیه؟ من تو عروسی بهترین رفیقم وقتی همه چیز در وفق مردا بود، تهه دلم شور میزد و اصلا نمیتونستم ل ...

بنظرم ماها افسردگی داریم ! چون من قبلنا که مجرد بودم اصلاااا اینجوری نبودم 

خداوندا.. ناامید نکن هرکه به درگاهت پناه اورده است
بنظرم یه کم مثبت نگر باش😍 خود واقعیتو پیدا کن و لذّت ببر😊 سر درگمی، انقد به خودت نگو  خوشحال ...

حالتای من خیلی متفاوته، شاید تمام این فکرا مال پنج دقیقه باشه بعدش بیخیال میشم اما همش تهه دلم یه چی هست نمیزاره عین ادم زندگیمو بکنم، صدای جیغ میپیچه تو سرم گاهی اوقات، یه مدته همش صورتک یه ادم میاد جلو چشم در صدم ثانیه ناراحته در صدم ثانیه بعدش لبخند، هی انقد تکرار میشه که واقعا اجزای صورتم ازش تبعیت میکنه

بخند! همین الان
2706