2733
2734
عنوان

به نظرتون ۹ یا ۱۰ سال تفاوت سنی زیاد نیست واسه ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 50 پست
همشون که لوس و بچه نیستن 

هستن. من اصلا به پسرهای همسن و سال خودم حتی به عنوان دوست هم نمی تونم نگاه کنم چه برسه به همسر. 😅 نمیشه بهشون تکیه کرد. در کل دنبال بچه بازی و مسخره بازی ان! 

ما ۸ سال اختلاف داریم، در این زمینه هییییچ مشکلی نداریم

چهرش چی پیر نمیزنه؟

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید قبلش مشاوره برن که ببینن عقایدشون به هم میخوره یا نه . گاها بعضی مردا سنشون زیاده ولی امروزین و گاها خانومایی هستن که سنشون کمه ولی عقاید یه دهه قبل خودشونو دارن . مشاور کمک میکنه تو این تصمیم گیری

من متولد 79ام شوهرم 66 اما اصن انگار نه انگار تازه اون از پرشورتره و سرحال تره ولی گاهی از این که فک ...

بیشتر چهرش  منظورمه فک‌نمیکنی پیره 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2728
هستن. من اصلا به پسرهای همسن و سال خودم حتی به عنوان دوست هم نمی تونم نگاه کنم چه برسه به همسر. 😅 ن ...

حتما سنت کمه 

2738
چهرش چی پیر نمیزنه؟

نه، جفتمون سنمون کمتر از چیزی که هستیم نشون میده، چون هم دیر ازدواج کردیم، هم بچه نداریم 😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706