2737
2734
عنوان

هرکس سلیقش تو دکوراسیون خونه خوبه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووو خوبه گفتم نمی‌خوایم زیاد هزینه کنیم😆⁦🤷🏻‍♀️⁩ما بچه کوچیک داریم مجبوریم بزنیم دیوار

بله پست قبلی توضیح دادم

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
2731
2738

عزیزم اونی که زده دیوار کاغذ دیواری نیست تخته نازک هست 

قشنگ معلومه 

سایه افتاده کنارش

شما هم اگه نمیخوای زیاد هزینه کنی یه تخته ساده ام دی اف بگیر دورش رو نور کار کنید با لامپ اس ال دی

براکت هم که باید بگیری به هر حال

اما اگه نظر منو میخوای براکت و بقیه هزینه ها حدودا ۵۰۰میشه بگرد یه میز ساده تو همین قیمت پیدا کن

ینی وسط دیوار ی تیکه کاغذ دیواری بزنم؟یا کل اون دیوار

وسط ديوار اگر رنگ تره انتخاب كردي كل ديوار اگر روشن هست اين هم چند نمونه كاغذ ديواري مدرن:

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
عزیزم اونی که زده دیوار کاغذ دیواری نیست تخته نازک هست  قشنگ معلومه  سایه افتاده کنارش ...

ممنون عزیزم.میز داریم ولی دخترم ی سالشه چندبار خورده سر وصورتش ب میز.مهمونم میاد بچه ها هی میرفتن روسو...خلاصه برنامه داشتیم 

2706